Výsledky - včetně mezičasů

KANEC - 65 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 21,5 km Mezičas - 42 km Cíl - 65 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Jaroslav KulhavýSpecialized Racing1P1 00:34:52-1. 01:20:56-1. 02:15:33-1.
2.Marek RauchfussKellys-bikeranch81P1 00:34:52-1. 01:20:56-1. 02:15:3400:00:012.
3.Adam PilčíkOpava91P1 00:34:5300:00:013. 01:23:2700:02:313. 02:23:2900:07:563.
4.Tomáš KalitaHEAD BIKE TJ Opava30K2 00:37:5300:03:015. 01:29:1100:08:155. 02:30:3800:15:054.
5.Tomáš FlámaT.S. Bohemia Bike Team124P1 00:34:5300:00:013. 01:28:2200:07:264. 02:32:0800:16:355.
6.Štepán TichýOpava117K2 00:38:0800:03:1611. 01:30:4100:09:458. 02:35:3900:20:066.
7.Jakub SedlářNOVATOP - LAPIERRE109K2 00:38:0400:03:126. 01:30:3900:09:436. 02:35:4100:20:087.
8.Roman KubicaMS BIKE ACADEMY RACING104P1 00:38:0500:03:138. 01:30:3900:09:436. 02:35:5600:20:238.
9.Michal RubačRedfrog Conkline Bikeinvest79K2 00:38:0600:03:1410. 01:35:0500:14:0913. 02:42:3300:27:009.
10.Ondřej KavanNovatop Lapierre29K3 00:38:0800:03:1611. 01:33:0300:12:079. 02:43:1700:27:4410.
11.Vojtěch  VozničkaHead bike TJ Opava116P1 00:38:0500:03:138. 01:34:5000:13:5412. 02:43:4500:28:1211.
12.Filip WiedermannKolárna Olomouc9K2 00:38:0400:03:126. 01:34:0800:13:1210. 02:45:2600:29:5312.
13.Martin HelcelMH BIKE119K2 00:38:0900:03:1713. 01:34:0800:13:1210. 02:45:2800:29:5513.
14.Michael VilášekNovatop-Lapierre121K2 00:41:4700:06:5518. 01:39:4100:18:4516. 02:47:3600:32:0314.
15.David ŠimoníkIN - LIFE CYCLING TEAM 96K2 00:41:5800:07:0621. 01:40:1800:19:2219. 02:48:5400:33:2115.
16.Libor  Stříbný Hupnakolo90K3 00:39:5000:04:5814. 01:37:4200:16:4614. 02:50:2400:34:5116.
17.Jiří DaněkSUPERIOR RIDERS68K2 00:41:4600:06:5417. 01:39:4600:18:5018. 02:51:5000:36:1717.
18.Michal RosmanitNOVATOP LAPIERRE48K2 00:41:3600:06:4416. 01:39:4300:18:4717. 02:54:1300:38:4018.
19.Martin  HalfareSeNBáci106K2 00:44:2500:09:3335. 01:44:2700:23:3126. 02:56:4700:41:1419.
20.Miloslav ZabloudilVOSA Bruntál12K3 00:41:5600:07:0420. 01:39:3800:18:4215. 02:57:0200:41:2920.
21.Radim KurkaK+K73K2 00:42:2800:07:3622. 01:44:0200:23:0624. 02:57:0900:41:3621.
22.Tomáš VysekalDK Bikeshop114K3 00:44:2700:09:3537. 01:46:3900:25:4334. 02:57:1100:41:3822.
23.Jan RohanOSK103K4 00:43:2600:08:3429. 01:46:1500:25:1928. 02:57:1200:41:3923.
24.Marek  Maceček Ostrava 51K1 --- 01:43:5500:22:5923. 02:57:5600:42:2324.
25.Samuel BarteskaBikestyle105K2 00:41:4700:06:5518. 01:40:4100:19:4520. 02:57:5700:42:2425.
26.Viktor BřemekBike team Hlučín40K3 00:43:0600:08:1424. 01:44:1100:23:1525. 02:58:1500:42:4226.
27.Petr Maceček Ostrava50K4 00:42:5800:08:0623. 01:43:5400:22:5822. 02:58:3300:43:0027.
28.m FrkalNOVATOP Lapierre Opava67K4 00:43:4100:08:4932. 01:46:3600:25:4031. 02:58:4200:43:0928.
29.Stanislav  Kunst Šumvald 58K3 00:44:1300:09:2133. 01:46:3800:25:4232. 02:58:5900:43:2629.
30.Ondřej KlementDěhylov78K2 00:43:2100:08:2926. 01:44:5300:23:5727. 02:59:5700:44:2430.
31.Martin VilčČervená jahoda101K3 00:44:2600:09:3436. 01:46:3800:25:4232. 03:00:2300:44:5031.
32.Karel MachotkaYogi Racing Ostrava26K3 00:43:1000:08:1825. 01:42:0100:21:0521. 03:00:4400:45:1132.
33.Michal MrůzekHEAD BIKE TJ Opava3K2 00:40:5600:06:0415. 01:47:2200:26:2638. 03:00:5300:45:2033.
34.Pavel HadámekBabylonbike - Litultovice34K3 00:44:3900:09:4739. 01:47:2100:26:2537. 03:01:0000:45:2734.
35.Tomáš BorečekNOVATOP Lapierre113K4 00:43:3700:08:4531. 01:46:3400:25:3830. 03:03:1000:47:3735.
36.Roman  LindnerDolany 100K2 00:43:2700:08:3530. 01:46:2800:25:3229. 03:03:1500:47:4236.
37.Tomáš GerhardDuko Rýmařov31K3 00:45:4700:10:5548. 01:49:2200:28:2641. 03:05:1700:49:4437.
38.Cezavy SolichBojanów102K4 00:44:5400:10:0240. 01:50:0000:29:0444. 03:06:5100:51:1838.
39.Petr ChmuraForman Cinelli21K4 00:44:3600:09:4438. 01:48:4800:27:5239. 03:07:0900:51:3639.
40.Aleš RosmanitBIKE TEAM OPAVA62K3 00:44:1500:09:2334. 01:49:2100:28:2540. 03:07:1400:51:4140.
41.Dalibor PlankaDK - BIKE SHOP RACE123K2 00:45:1200:10:2043. 01:49:3900:28:4342. 03:07:2300:51:5041.
42.Radim ŠestákFortex Moravský Beroun77K3 00:45:5800:11:0650. 01:52:0200:31:0650. 03:07:2900:51:5642.
43.Tomáš ReifOlomouc126K2 00:45:4500:10:5346. 01:49:4600:28:5043. 03:08:2800:52:5543.
44.Jiří KubínOpavský Sportovní Klub99K4 00:46:0200:11:1052. 01:51:3400:30:3848. 03:09:4900:54:1644.
44.Roman SchwanBIKE SPORT servis Opava92K4 00:51:2200:16:3086. 01:54:5600:34:0056. 03:09:4900:54:1644.
46.Lukáš  ZemanBIKE SPORT servis Opava61K2 00:45:4700:10:5548. 01:51:3100:30:3547. 03:10:0600:54:3346.
47.Kateřina Holá LindnerováDK BIKESHOP RACING TEAM111K7 00:46:2100:11:2956. 01:51:3000:30:3446. 03:10:4400:55:1147.
48.Michal DvořákPuraVida98K2 00:45:5800:11:0650. 01:51:3500:30:3949. 03:11:3100:55:5848.
49.Aleš HadámekBabylonbike - Litultovice35K3 00:46:5500:12:0363. 01:54:0000:33:0454. 03:13:0700:57:3449.
50.Alois UchytilBiketeam TJ Zlaté Hory87K4 00:43:2200:08:3027. 01:50:2400:29:2845. 03:13:1900:57:4650.
51.Petr ŠínBrno23K3 00:46:0200:11:1052. 01:52:1500:31:1952. 03:13:2700:57:5451.
52.Michal MarešVOSA16K3 00:45:1500:10:2344. 01:52:1300:31:1751. 03:14:5900:59:2652.
53.Petr Povolný2P39K2 00:46:3000:11:3859. 01:55:0000:34:0458. 03:15:2400:59:5153.
54.Tomáš KurkaOtice97K3 00:45:4500:10:5346. 01:54:1900:33:2355. 03:16:1101:00:3854.
55.Petr GrigierMelč28K2 00:46:1600:11:2455. 01:55:1500:34:1960. 03:17:4401:02:1155.
56.Petr ŠimurdaVOSA Bruntál11K3 00:48:0500:13:1370. 01:55:0500:34:0959. 03:18:0401:02:3156.
57.Michal RubačHead Bike TJ Opava6K3 00:46:3300:11:4160. 01:57:0800:36:1262. 03:18:1201:02:3957.
58.Klára KubínováOpava76K6 00:43:2200:08:3027. 01:47:0800:26:1236. 03:18:3901:03:0658.
59.Jaroslav Herman127K3 00:49:5700:15:0581. 01:58:2200:37:2666. 03:18:4101:03:0859.
60.Pavel GromannMalenovice Bike Team43K3 00:46:2400:11:3257. 01:54:5800:34:0257. 03:18:4501:03:1260.
61.Silvie VasiliadisováHEAD BIKE TJ Opava2K7 00:48:5800:14:0672. 01:57:0800:36:1262. 03:19:2101:03:4861.
62.Daniel SvobodaTeam 2012120K3 00:46:3500:11:4362. 01:55:3200:34:3661. 03:20:2801:04:5562.
63.Stanislav VávraTeam Goofy42K4 00:50:3400:15:4283. 01:58:5200:37:5668. 03:20:3001:04:5763.
63.Miroslav ŠupíkBudišovice112K3 00:46:2400:11:3257. --- 03:20:3001:04:5763.
65.David ČarnyOpava83K2 00:45:1700:10:2545. 01:52:2100:31:2553. 03:20:3301:05:0065.
66.Robert  DudaOstrava122K4 00:47:1800:12:2665. 02:00:2400:39:2872. 03:21:2301:05:5066.
67.Petra HartmanováHead Bike TJ Opava5K7 00:47:4800:12:5668. 01:57:4800:36:5264. 03:21:3701:06:0467.
68.Ladislav HorákKrnov 66K2 00:46:5500:12:0363. 01:58:3400:37:3867. 03:23:0401:07:3168.
68.Martin HandlKrnov75K2 00:44:5800:10:0641. --- 03:23:0401:07:3168.
70.Jan ReifJívová/LKT 80 Šumperk125K2 00:49:0000:14:0873. 02:01:5000:40:5476. 03:23:2801:07:5570.
71.Petr SlanýBratříkovice88K3 00:49:0900:14:1776. 01:57:4900:36:5365. 03:24:2801:08:5571.
72.Marek NepustilOlomouc107K3 00:49:0100:14:0974. 02:01:2900:40:3375. 03:26:0601:10:3372.
73.Rostislav MateraTriatlon Team Opava22K4 00:48:3000:13:3871. 01:59:1700:38:2169. 03:27:0001:11:2773.
74.Robert KoudelkaŠenov74K3 00:50:2100:15:2982. 01:59:5300:38:5770. 03:27:0101:11:2874.
75.Roman KněžíkHavířov Podlesí54K3 00:54:5400:20:02102. 02:05:5300:44:5779. 03:29:0801:13:3575.
76.Tomáš HruškaA-Team NOVO Bruntál25K2 00:59:4900:24:57109. 02:06:3100:45:3582. 03:29:0901:13:3676.
77.Petr  Lanča Baška93K3 00:49:1200:14:2077. 02:00:5500:39:5974. 03:31:1401:15:4177.
78.Hynek ŠvrčinaSKMP Ostrava27K2 01:05:0000:30:08114. 02:11:5300:50:5794. 03:33:2701:17:5478.
79.Antonín  ŠvrčinaDobratice69K2 00:47:5500:13:0369. 02:00:3400:39:3873. 03:35:1401:19:4179.
80.Miroslav SobalaBiketeam TJ Zlaté Hory86K4 00:46:3300:11:4160. 01:59:5600:39:0071. 03:36:0701:20:3480.
81.Marek GebauerMoutaimtime Felt Aropec45K3 00:45:0900:10:1742. 01:46:4000:25:4435. 03:36:4701:21:1481.
82.Petr KašparBiketeam TJ Zlaté Hory65K3 00:50:4400:15:5284. 02:07:0600:46:1083. 03:37:5701:22:2482.
83.Vlastimil  LiberŽivotské hory 95K4 00:53:3800:18:4696. 02:09:2400:48:2889. 03:38:1201:22:3983.
84.Roman JežF-M115K2 00:49:4900:14:5780. 02:05:4300:44:4778. 03:38:2001:22:4784.
85.Bořivoj LamichOpava72K3 00:53:1000:18:1893. 02:07:3700:46:4184. 03:38:4301:23:1085.
86.Lumír RyškaDolní Domaslavice55K3 00:52:0800:17:1691. 02:08:2300:47:2787. 03:40:0401:24:3186.
87.Aleš DavidFrýdek-Místek59K3 00:52:0100:17:0990. 02:06:2300:45:2780. 03:40:0501:24:3287.
88.Stanislav DuchovnýKřišťanovice10K2 01:02:5000:27:58113. 02:13:5300:52:5796. 03:40:4901:25:1688.
89.Jiří HegegyHBB57K4 00:51:3000:16:3888. 02:08:0200:47:0686. 03:41:3101:25:5889.
90.Vítězslav BočekNábytkové studio Lazecký41K3 00:51:2700:16:3587. 02:08:0100:47:0585. 03:42:0101:26:2890.
91.Miroslav PeknyOstrava60K2 00:49:2400:14:3278. 02:06:2900:45:3381. 03:42:2101:26:4891.
92.Miroslav DedekSpachendorf36K3 00:54:0800:19:16101. 02:10:5800:50:0293. 03:42:3101:26:5892.
93.Daniel GlogarTurdebir14K3 00:50:5800:16:0685. 02:09:2000:48:2488. 03:45:3201:29:5993.
94.Jaroslav RončkaKylešovice38K3 00:54:0300:19:11100. 02:09:2500:48:2990. 03:45:4301:30:1094.
95.Radek NěmecKylešovice37K3 00:54:0200:19:1099. 02:09:3900:48:4391. 03:46:2301:30:5095.
96.Zdeněk PospěchKylešovice56K3 01:05:4400:30:52116. 02:18:4100:57:45100. 03:46:2701:30:5496.
97.Tomáš FingerhutOpava94K4 00:51:3100:16:3989. 02:12:5600:52:0095. 03:48:1101:32:3897.
98.Michal HolíčekBrutal Death Metal24K3 01:05:1000:30:18115. 02:18:3900:57:4399. 03:50:0201:34:2998.
99.Viktor KáňaKrnov118K3 00:47:4200:12:5066. 02:16:4300:55:4797. 03:50:0701:34:3499.
100.Radek ZichOlomouc70K2 00:49:0300:14:1175. 02:04:2100:43:2577. 03:50:1001:34:37100.
101.Leoš KolmačkaOstravice89K4 00:55:2100:20:29104. 02:16:5000:55:5498. 03:52:1001:36:37101.
102.David MatýsekOpava46K2 00:53:0500:18:1392. 02:10:0300:49:0792. 03:53:3001:37:57102.
103.Martin HlubekStudénka108K3 00:49:2500:14:3379. 02:30:1601:09:20109. 03:58:0201:42:29103.
104.Martin BilousHejBim bike32K3 00:53:3600:18:4495. 02:19:3100:58:35101. 04:00:4001:45:07104.
105.Kamil ŠustekChvalíkovice44K4 00:53:4500:18:5398. 02:21:3901:00:43102. 04:05:4501:50:12105.
106.Michal ŠustekNávsí49K2 00:55:0000:20:08103. 02:21:4501:00:49103. 04:05:5101:50:18106.
107.Ladislav PavelekBabylonbike Litultovice63K3 00:56:0400:21:12106. 02:24:1001:03:14104. 04:06:3201:50:59107.
108.Kateřina MeleckáBabylonbike Litultovice64K6 00:56:3800:21:46107. 02:24:5701:04:01105. 04:06:3401:51:01108.
109.Lenka KašparováBiketeam TJ Zlaté Hory85K6 01:01:3600:26:44111. 02:32:2701:11:31110. 04:16:3502:01:02109.
110.Lukáš  RozehnalOlomouc 71K2 00:53:3900:18:4797. 02:25:0001:04:04106. 04:21:5102:06:18110.
111.Aleš MádrVOSA Bruntál17K3 00:55:5300:21:01105. 02:25:4201:04:46107. 04:25:5102:10:18111.
112.Vít PavlišVOSA Bruntál19K3 00:56:5200:22:00108. 02:28:5501:07:59108. 04:25:5502:10:22112.
113.Emil VolfBruntal13K4 01:01:3500:26:43110. 02:40:1801:19:22111. 04:42:2502:26:52113.
114.Robert SvětlíkHlavnice80K3 01:01:4300:26:51112. 02:51:5201:30:56112. 04:54:0602:38:33114.
DNFMartina KukulováKolárna Olomouc7P2 00:46:1100:11:1954. --- --DNF
DNFPatrik JuchelkaJeseničtí orli82K3 00:47:4700:12:5567. --- --DNF
DNFMichal KovačičBruntál/Autoprodejna.cz110K1 00:53:3000:18:3894. --- --DNF
DNFVladimir HolikTeam GOOFY/ Opava52K3 01:05:4700:30:55117. --- --DNF
DNFLadislav KohutHead bike4K3 --- --- --DNF
DNFMiloslav HruškaSport Centrum Mikeš (Vosa)20K3 --- --- --DNF
DNFRadovan JíraOpava47K2 --- --- --DNF
DNFMartin KnappeHEAD BIKE TJ OPAVA84K4 --- --- --DNF

Konec.