Výsledky 2019

10 km, celkové výsledky

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Olda KokošekLight Bike Team1122B00:41:20-
2.Martin  Čmelík Leskovec 1030A00:42:1200:00:52
3.Krystian ZahrajMattoni FreeRun F-M a RunMagazínTeam1065B00:42:3100:01:11
4.Daniel ČáňVivat Sport Valašské Meziříčí1115A00:42:4800:01:28
5.Petr FilipecPro Dřeň na Dřeň1105B00:44:2000:03:00
6.Lukáš ŠvestkaMK Prostějov1084B00:44:3800:03:18
7.Jaroslav VacekVšude pozdě1119B00:47:5200:06:32
8.Ondřej Michalec1010A00:47:5800:06:38
9.Jan HajzlerVsetín1024B00:48:4100:07:21
10.Milan ŘedinaMK Prostějov1085C00:49:0800:07:48
11.David BarabášTatran Litovel1095B00:50:1200:08:52
12.Radim KorytářTitan Trilife1029C00:50:3700:09:17
13.Daniel PešekHrubá Skála1108A00:50:4900:09:29
14.Andrea KuklováLight Bike Running Team1097D00:51:0500:09:45
15.Michal PelíšekMattoni FreeRun Zlín1002C00:51:0600:09:46
16.Vojtěch Machnikmodrá ústřice1091B00:51:3000:10:10
17.Tomáš FojtaníkTři dvory1103B00:52:0100:10:41
18.Ondřej Kubáň1088A00:52:0800:10:48
19.Štefan KeméňDANUBE RUNNERS1036B00:53:2400:12:04
20.Martin VysockýBareFootOva1083A00:53:2900:12:09
21.Eva Povalová1096D00:54:4300:13:23
22.Mirka ZichováSlawex runners1093D00:54:5200:13:32
23.Eva Dvořák Tomaštíková1035D00:55:3500:14:15
24.Mária AdamečkováDANUBE RUNNERS1040D00:55:3600:14:16
25.Šimon Nováček1060A00:55:4700:14:27
26.Jaroslav GalovičDANUBE RUNNERS1047A00:55:5500:14:35
27.Martin OndráčekHavířov1032B00:56:0100:14:41
28.Michal OcásekOciz team1069B00:56:3200:15:12
29.Martin KučaPřerov1055C00:57:2100:16:01
30.Blanka Studená1080E00:57:3900:16:19
31.Jaroslav KrnáčZC run1117B00:58:0900:16:49
32.Michal PerutkaRožnov pod Radhoštěm1022B00:58:1200:16:52
33.Jan ČervinkaOtrokovice1107A00:58:1400:16:54
34.Michal GömöryDANUBE RUNNERS1044B00:58:4500:17:25
35.Gabriela HeyrovaPraha mniši1016D00:58:5900:17:39
36.Martin RoučkaHutisko1000A00:59:1700:17:57
37.Kateřina  StoličkaVelký Týnec1033D00:59:2100:18:01
38.Ladislav ChovítekJsem princezna, vole!1098B01:00:0100:18:41
39.Jana ŠotolováPržno1049D01:00:1300:18:53
40.Petr Veřtát1034A01:00:3300:19:13
41.Marek Gluchnevyměknem1015C01:00:3800:19:18
42.Petr  Bartošek Valašské Meziříčí 1061A01:00:5200:19:32
43.Katarína PetrováKovalovice1077D01:01:0700:19:47
44.Radomír Kubáň1087C01:01:3400:20:14
45.Jan WijackiTřinec1014A01:01:5100:20:31
46.Petr KřístekSlezská univerzita v Opavě1079A01:01:5800:20:38
47.Kateřina BařákováKarolinka1111D01:02:0700:20:47
48.David Nalewajkanevyměknem1052B01:02:2500:21:05
49.Eliška VolfováVegan klub1090D01:02:2600:21:06
49.Dorota Zogatová1064D01:02:2600:21:06
51.Dajana FreyovaDANUBE RUNNERS1045E01:02:4500:21:25
52.Alena MotalováHarťáci1123E01:02:5400:21:34
53.Jiří Hromada1063B01:02:5600:21:36
54.Pavla LukšováAlpsport - Ježek na kopci1019D01:03:5000:22:30
55.Peter FreyDANUBE RUNNERS1048C01:03:5500:22:35
56.Jozef MikulaKrýgl Mikulůvka1001C01:04:2800:23:08
57.Ondřej Papež1018A01:04:2900:23:09
58.Zbyněk SolanskýRožnov pod Radhoštěm1092B01:04:4000:23:20
59.Josef RandusAC Sportguides team1053C01:04:4500:23:25
60.Iva HrstkovaSanasport runners Brno 1023E01:04:5000:23:30
61.Martin MikulíkBystřice pod Hostýnem1082C01:05:0600:23:46
62.Ivana GrünováAC Okrouhlá1021E01:05:1000:23:50
63.Gustav GrünAC Okrouhlá1076C01:05:2300:24:03
64.Tereza JanovskáKozlovice1026D01:05:4800:24:28
65.Jakub MiřijovskýOlomouc1068B01:05:5100:24:31
66.Kateřina Rohová1089D01:05:5300:24:33
67.Barbora  Juřenová BK Kubánkov 1110D01:06:5600:25:36
68.Adéla HolčákováHorská služba1104D01:07:0200:25:42
69.Eliška Vlachová1006D01:08:1600:26:56
70.Martin ZedekERC Praha1118B01:08:2600:27:06
71.Kristýna Římanová1109D01:08:4100:27:21
72.Libor RadiňákNoDNF1078B01:09:1000:27:50
73.Andrea CséfalvayováDANUBE RUNNERS1041E01:09:1600:27:56
74.Šárka  PolákováRSFK1009E01:09:3300:28:13
75.Veronika JanovskáKozlovice1027D01:09:3400:28:14
76.Jana Solnařová1062D01:09:3500:28:15
77.Vladimíra DorňákováBečva Villa Resort1100E01:09:5900:28:39
78.Petra FarníkováTJ Sokol Kněhyně1050E01:10:4700:29:27
79.Martina Tomčalová1020B01:12:0900:30:49
80.Igor Toman1101C01:12:3600:31:16
81.Radka ŠichováBrno1075E01:12:3900:31:19
82.Alexandra BahnerHartacky1005E01:12:4100:31:21
82.Kateřina CábováHarťačky1003E01:12:4100:31:21
84.Martina BantováTJ Jiskra Otrokovice1099E01:13:2600:32:06
85.Karel HavlíkPlaniska1094C01:13:4300:32:23
86.Denisa KadlubcováTřinec1058D01:13:4700:32:27
87.Jana PešoutováAQOL1071E01:14:2000:33:00
88.Renata KaletovaTřinec1013E01:14:2300:33:03
89.Claudia ŠkrabákováDANUBE RUNNERS1046D01:14:4900:33:29
90.Jan Lednický1121B01:14:5800:33:38
91.Ivona PavelkováSoláň1004E01:15:1400:33:54
92.Jana ŤuikováProstějov1102D01:15:5300:34:33
93.Pavel BandíkSK Černé plíce1059C01:15:5700:34:37
94.Petra Šoupalová1072D01:16:1300:34:53
95.Jana Kučerováčeský běžecký klub/ Praha1067E01:19:0000:37:40
96.Katarina  SiklenkovaBratislava1054D01:19:0900:37:49
97.Jitka  Holíková 1070E01:20:0600:38:46
98.Kateřina GluchováNevyměknem1028D01:20:3300:39:13
99.Monika MitošinkováDANUBE RUNNERS1038D01:21:1900:39:59
100.Janka MitošinkováDANUBE RUNNERS1039E01:21:2000:40:00
101.Martina BlahováBrno1120E01:21:2700:40:07
102.Marek BlahaJaroškaRun1086C01:21:2900:40:09
103.Veronika VrátnáTřinec1074E01:21:4000:40:20
104.René VonsRun991008C01:22:5500:41:35
105.Hana MaxerováTupesy1056D01:24:0300:42:43
106.Karin VastuškováDANUBE RUNNERS1043E01:24:0600:42:46
106.Marek VastuškoDANUBE RUNNERS1042B01:24:0600:42:46
108.Pavlína SaganováPro Dřeň na Dřeň1057D01:27:5600:46:36
109.Jarmila ŠarmanováDolní Lhota1051E01:29:1300:47:53
110.Jana StreckováRaStr1031D01:29:1700:47:57
111.Vilma Janíčková1073E01:35:3100:54:11
112.Monika LandováRun991116D01:37:4300:56:23
113.Martin MrázekRun991106B01:37:4400:56:24
114.Alena SobkovaSlavkov pod Hostynem1081E01:46:2201:05:02
-Eduard KovácsDANUBE RUNNERS1037B--

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Ondřej StrakošOrienťák1113A01:14:36-
2.Zdeněk BahnerHarťák1114A01:30:1200:15:36
3.Kateřina JohnováHarťačka1112D01:30:1400:15:38

Konec.