Výsledky 2017, včetně mezičasů

10 km, celkové výsledky

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Jan AdámekValašské Meziříčí854B 00:23:23-1. 00:45:35-1.
2.Tomáš WronaJežek na kopci875B 00:24:2000:00:572. 00:48:3800:03:032.
3.Rostislav PietrzykF.M.T. Group811B 00:24:3000:01:073. 00:49:0000:03:253.
4.David ČechmánekKALICI JEDNOTKA915A 00:25:5400:02:314. 00:51:4500:06:104.
5.Tomáš ČankyTrotlau885B 00:27:3000:04:076. 00:52:5000:07:155.
6.Hana BastarovaBedrc848E 00:27:2300:04:005. 00:54:0400:08:296.
7.Marek KožusznikRadegast Beerclub Na Kopečku878B 00:28:4000:05:178. 00:54:0600:08:317.
8.Stanislav ZávoraZaza ze Zby821B 00:28:4600:05:239. 00:54:4200:09:078.
9.Martina Seifrtová897D 00:27:5300:04:307. 00:55:3300:09:589.
10.Ondřej KubáňHOTEL ČARTÁK900A 00:29:0700:05:4411. 00:55:4300:10:0810.
11.Jan MartasekKAJEN 912B 00:29:2400:06:0115. 00:56:2800:10:5311.
12.Libor MüllerTJ Jiskra Otrokovice902B 00:29:4200:06:1919. 00:57:1000:11:3512.
13.Jiří Petr895C 00:28:5500:05:3210. 00:57:1300:11:3813.
14.Markéta ChudějováHorská služba913D 00:29:1800:05:5513. 00:57:3800:12:0314.
15.Pavel BordovskýTrojanovice827B 00:29:1200:05:4912. 00:57:5800:12:2315.
16.Dobromila BěčákováTY DVĚ823E 00:29:2700:06:0416. 00:58:0500:12:3016.
17.Jozef HrubčoRožnov pod Radhoštem890B 00:29:2200:05:5914. 00:58:2300:12:4817.
18.Lukáš MlýnekOSTRAVŠTI CYPI910A 00:29:3600:06:1318. 00:58:3700:13:0218.
19.Tomáš JanoušekKojetín883B 00:29:3000:06:0717. 00:58:3800:13:0319.
20.Jan CudrákBystřice pod Hostýnem857A 00:30:0500:06:4221. 00:59:4200:14:0720.
21.Radomír KubáňHOTEL ČARTÁK899C 00:29:5900:06:3620. 00:59:4300:14:0821.
22.Jana ŠotolováPržno805D 00:30:2200:06:5922. 01:00:0300:14:2822.
23.Kateřina  BužkovaBKKubankov845E 00:30:5300:07:3024. 01:00:0700:14:3223.
24.Renáta  Brableczová Anvil814D 00:31:1200:07:4926. 01:00:2500:14:5024.
25.Aleš KoňaříkHrboRun832B 00:31:0400:07:4125. 01:00:4000:15:0525.
26.Vladimíra MalinováZubří882D 00:31:2100:07:5828. 01:00:4400:15:0926.
27.Tomáš VejmanJaroměř891B 00:31:4300:08:2033. 01:01:5400:16:1927.
28.Alena MotalováHarťáci904E 00:31:2700:08:0429. 01:02:0300:16:2828.
29.Jiří VikRožnov pod Radh.894B 00:31:3000:08:0730. 01:02:2100:16:4629.
30.Katarína PetrováSalomon / Suunto903D 00:31:5700:08:3435. 01:02:3000:16:5530.
31.Tomaš PalovskýTěške Nohy808B 00:32:1700:08:5437. 01:02:3400:16:5931.
32.Jozef MikulaKrýgl Mikulůvka813C 00:30:5000:07:2723. 01:02:4100:17:0632.
33.Barbora Chudárková851D 00:32:0700:08:4436. 01:02:4400:17:0933.
34.Zuzana KršákováElite Sport Boskovice860D 00:31:1600:07:5327. 01:03:2800:17:5334.
35.Stanislava Panáková835D 00:32:2100:08:5838. 01:03:3100:17:5635.
36.Jan OstruszkaKarpentná819B 00:31:3800:08:1531. 01:03:3600:18:0136.
36.Lenka SedláčkováJablonec n.N820E 00:31:4500:08:2234. 01:03:3600:18:0136.
36.Miroslav KohutTřinec829B 00:31:4000:08:1732. 01:03:3600:18:0136.
39.Lucie MachálkováBojkovice853D 00:33:0200:09:3943. 01:03:5900:18:2439.
40.Pavel Jungmann856B 00:33:0400:09:4144. 01:04:1700:18:4240.
41.Anna Šišková893D 00:32:2600:09:0339. 01:04:3100:18:5641.
42.Václav PodmolíkSušice812C 00:33:1500:09:5245. 01:04:3500:19:0042.
43.Peter SzabadosCZ & SK FT911B 00:33:2600:10:0346. 01:04:3800:19:0343.
44.Darina ČonkováTěške Nohy806D 00:32:2800:09:0540. 01:04:5500:19:2044.
45.Zdeněk RolníkBřeclav807B 00:33:2800:10:0547. 01:05:1400:19:3945.
46.Jaroslav BesedaFrenštát pod Radhoštěm873C 00:33:4800:10:2551. 01:05:1700:19:4246.
47.Pavlína KlímováTY DVĚ822D 00:32:4300:09:2042. 01:05:2000:19:4547.
48.Eva PivoňkováSKI Soláň834D 00:32:3600:09:1341. 01:05:3100:19:5648.
49.Petra GottwaldováAgentura2G828D 00:33:3300:10:1048. 01:05:5800:20:2349.
50.Zdeněk Kvardaběžci Moravany818B 00:33:3700:10:1450. 01:06:0800:20:3350.
51.Eva KornakováJežek na kopci896D 00:33:3500:10:1249. 01:06:1800:20:4351.
52.Michaela HradilováRůžďka850D 00:34:0600:10:4353. 01:06:2300:20:4852.
53.Martin SvákFrýdek-Místek804B 00:34:1500:10:5255. 01:07:2500:21:5053.
54.Jana Jungmannová855D 00:35:1100:11:4864. 01:07:4000:22:0554.
55.Sabina Talacková877D 00:34:3500:11:1258. 01:07:4800:22:1355.
56.Lenka BastarovaBedrc847D 00:35:0200:11:3961. 01:07:5200:22:1756.
57.Katarina KřížkováTrisk Olomouc868E 00:34:2100:10:5857. 01:08:1400:22:3957.
58.Beata Řeháková801D 00:34:1000:10:4754. 01:08:4100:23:0658.
58.Beata OgrockáX-TRAIL ORLOVÁ 833D 00:34:5500:11:3260. 01:08:4100:23:0658.
60.Darina Orlitová826E 00:34:0100:10:3852. 01:08:5900:23:2460.
61.Květoslava Chmelařová909E 00:35:3300:12:1066. 01:09:0500:23:3061.
62.Tereza MorcinkováTřinec858D 00:34:1700:10:5456. 01:09:1100:23:3662.
63.Klára ŠubrtováPardubice 815D 00:35:1600:11:5365. 01:09:2100:23:4663.
64.Martina Juřicová846E 00:35:0600:11:4362. 01:09:3800:24:0364.
65.Marek HolušaSquashový klub Mariánské hory892B 00:34:4000:11:1759. 01:09:4200:24:0765.
66.Martina Tomčalová842E 00:35:0900:11:4663. 01:09:5300:24:1866.
67.Veronika KlímováSamo SaTo810D 00:36:1900:12:5669. 01:10:2600:24:5167.
67.Aleš KlímaSamo SaTo872B 00:36:1700:12:5468. 01:10:2600:24:5167.
69.Barbora Lahová914D 00:37:2900:14:0677. 01:10:4900:25:1469.
69.Kateřina Sivakova870D 00:37:0400:13:4173. 01:10:4900:25:1469.
71.Alexandra BahnerováBabice908E 00:36:2700:13:0471. 01:11:3800:26:0371.
72.Lucie LukášováHrabůvka831D 00:36:3100:13:0872. 01:12:1400:26:3972.
73.Bohdana ChládkováJMB871E 00:36:0700:12:4467. 01:12:2200:26:4773.
74.Veronika Kubišová849D 00:38:3900:15:1684. 01:12:3800:27:0374.
75.Renata KrutilováPřerov862D 00:37:2100:13:5876. 01:12:4100:27:0675.
76.Lucie RylkováJablunkov841E 00:37:1600:13:5375. 01:12:5600:27:2176.
77.Klára Pavlásková Run2BeFit898E 00:37:4400:14:2178. 01:12:5900:27:2477.
78.Veronika KavkováHO LOKR879E 00:37:1300:13:5074. 01:13:0200:27:2778.
79.Kateřina Rohová880D 00:36:2300:13:0070. 01:13:2500:27:5079.
80.Martina SvákováFrýdek-Místek803D 00:38:0500:14:4280. 01:14:5100:29:1680.
81.Zuzana PochyláBřeclav869E 00:38:3600:15:1383. 01:15:1500:29:4081.
82.Hana ŠotolováZ&H Team861D 00:38:2200:14:5981. 01:15:2600:29:5182.
83.Kateřina Ripperová887D 00:38:5900:15:3685. 01:15:2900:29:5483.
84.Martina BantováTJ Jiskra Otrokovice901E 00:38:3000:15:0782. 01:16:1500:30:4084.
85.Karel HavlikPlaniska852C 00:39:0200:15:3986. 01:16:4400:31:0985.
86.Pavel BandíkSK Černé plíce 825C 00:37:4700:14:2479. 01:18:0100:32:2686.
87.Elzbieta StachetskáSK Černe plice824D 00:39:1200:15:4987. 01:18:0200:32:2787.
88.Barbora MlčochováOlomouc843D 00:40:1800:16:5589. 01:19:1100:33:3688.
89.Veronika Ryglová844D 00:39:3500:16:1288. 01:19:2800:33:5389.
90.Gabriela SivákováBob a Bobek881D 00:40:2600:17:0390. 01:20:1900:34:4490.
91.Renáta Kutáčová816E 00:40:4000:17:1791. 01:20:5100:35:1691.
92.Hana ŠvendováHartaci837E 00:42:0800:18:4593. 01:22:2100:36:4692.
93.Markéta Lukašíková866D 00:41:2500:18:0292. 01:22:2400:36:4993.
94.Kateřina RybářováSviadnov838E 00:43:2600:20:0395. 01:24:1900:38:4494.
95.Jitak PavelkováHarťáci867E 00:43:2900:20:0696. 01:24:2000:38:4595.
96.Lenka Fialová884D 00:42:4300:19:2094. 01:25:0300:39:2896.
97.Pavla KamencováOstrava839D 00:43:3300:20:1097. 01:26:3900:41:0497.
98.Judelyn Plešková Barugsayroznov836D 00:45:4500:22:2298. 01:31:3000:45:5598.
99.Dagmar Kőnigová802E 00:46:4400:23:21100. 01:31:5400:46:1999.
99.Julie Bartoňková876D 00:46:4700:23:24101. 01:31:5400:46:1999.
101.Andrea KnedlováUherský Brod863D 00:47:0100:23:38103. 01:32:2600:46:51101.
102.Bohumil Juřenčák874B 00:46:4900:23:26102. 01:32:2700:46:52102.
103.Jarmila ŠarmanováDolní Lhota809E 00:46:3000:23:0799. 01:33:3700:48:02103.
104.Petr HříbekBáječné ženy v běhu 907B 00:49:1400:25:51104. 01:39:4000:54:05104.
105.Jolana VáclavkováBáječné ženy v běhu817E 00:49:1600:25:53105. 01:39:4100:54:06105.
106.Silvie RöderováBŽB905D 01:06:0300:42:40107. 02:10:4701:25:12106.
107.Hana SirováBáječné ženy v běhu906E 01:06:0200:42:39106. 02:10:4801:25:13107.

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Šimon Nováček888A 00:27:21-1. 00:55:07-1.

Konec.