Výsledky - včetně mezičasů

MARATON - 42 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 16 km Mezičas - 28 km Mezičas - 31 km Cíl - 42 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Jiří ČípaSalomon/Suunto319A 01:06:59-1. --- 02:11:11-1. 02:58:29-1.
2.Jan ZemaníkSalomon/Suunto316A --- --- --- 03:10:3400:12:052.
3.Tomáš KřivohlávekSalomon/Suunto311A --- --- 02:18:1500:07:042. 03:12:1700:13:483.
4.Marek CausidisBuff/Salomon315A 01:10:2900:03:302. --- 02:19:1100:08:003. 03:15:5700:17:284.
5.Oldřich KokošekSachasport Dynafit324A 01:11:1500:04:164. --- 02:22:4100:11:304. 03:17:4800:19:195.
6.Petr HudečekOpavské dupy265A 01:15:2600:08:277. --- 02:30:0900:18:586. 03:29:1300:30:446.
7.Taras Ivaniutarestartnisa.sk295A 01:14:1500:07:166. --- 02:31:1600:20:057. 03:31:2900:33:007.
8.Jiří PetrSalomon/Suunto313B 01:11:0400:04:053. --- 02:27:1900:16:085. 03:32:3000:34:018.
9.Martin BorákLibina333A --- --- --- 03:35:1600:36:479.
10.Ondřej  Pavelka Rapotín122A 01:20:0700:13:088. --- 02:41:5600:30:459. 03:43:5000:45:2110.
11.Jan KlusáčekSK Žabovřesky Brno251A 01:24:0600:17:0715. --- 02:44:1300:33:0212. 03:46:0100:47:3211.
12.Jiří PolcarAC Moravská Slávia Brno138B 01:24:1500:17:1618. --- 02:44:0400:32:5310. 03:47:2500:48:5612.
13.Jiří HellešíAtletika Zábřeh130B 01:21:0400:14:059. --- 02:44:1000:32:5911. 03:51:1300:52:4413.
14.Vladimir  Tejkal 225A --- --- --- 03:54:0700:55:3814.
15.Natalia TomasiakSalomon/Suunto team Poland320F 01:25:0000:18:0121. --- 02:50:5700:39:4618. 03:55:2400:56:5515.
16.Lukáš FialaUničov3A 01:22:3500:15:3611. --- 02:47:4000:36:2914. 03:56:5600:58:2716.
17.Lukáš RečekATC Ostrava233B 01:25:4400:18:4526. --- 02:51:4400:40:3321. 03:57:0700:58:3817.
18.Milan DoležalHoral Šumperk163B 01:26:4200:19:4328. --- 02:52:5700:41:4623. 04:00:4501:02:1618.
19.Marek ZaoralUrbanBajk202A 01:22:4400:15:4512. --- 02:49:3500:38:2415. 04:01:1301:02:4419.
20.Jiří PlaničkaLitovel137A 01:25:2600:18:2723. --- 02:50:5300:39:4217. 04:02:3201:04:0320.
21.Magda Horká119F 01:28:2300:21:2432. --- 02:55:2700:44:1628. 04:03:0001:04:3121.
22.Ondřej StebelTřinec140A 01:25:4400:18:4526. --- 02:52:5900:41:4824. 04:04:0701:05:3822.
23.Marek Radomský196A --- --- 02:52:4300:41:3222. 04:04:5101:06:2223.
24.Jakub AndrleKostelec n.Č.lesy28A 01:24:4400:17:4519. --- 02:49:5100:38:4016. 04:05:0501:06:3624.
25.Ondřej PešekK.O.B. Choceň224A 01:27:5600:20:5731. --- 02:55:4600:44:3531. 04:05:5201:07:2325.
26.Denisa KrejčiříkováOstrava56F 01:29:0500:22:0635. --- --- 04:06:0001:07:3126.
27.Martin VlachThePowerPlan287A --- --- --- 04:06:0201:07:3327.
28.Matěj KlusáčekSK Rumpál250A 01:24:1400:17:1517. --- 02:47:3000:36:1913. 04:06:2701:07:5828.
29.Aleš Frydrych255A 01:23:1000:16:1113. --- 02:53:3600:42:2526. 04:08:0001:09:3129.
30.Vojtěch UhlířLetohrad156A --- --- --- 04:09:5801:11:2930.
31.Jiří KalousekČervená Voda115A 01:29:4800:22:4936. --- --- 04:10:4001:12:1131.
32.Roman MoskvaPasivity Žamberk179B 01:27:5000:20:5129. --- 02:55:3400:44:2329. 04:13:2701:14:5832.
33.Miloš JakešHK Letohrad217B --- --- 02:54:2100:43:1027. 04:13:3301:15:0433.
34.Martin HořínekOstrava200A 01:31:0300:24:0441. --- --- 04:14:1601:15:4734.
35.Jan ČervinkaPlant Powered Chamoix171A 01:24:1200:17:1316. --- 02:51:1400:40:0319. 04:14:4401:16:1535.
36.Lenka KohnováBehejBrno.com/Salming92F 01:34:3000:27:3156. --- --- 04:14:5701:16:2836.
37.Břetislav BoháčLightbike team39B 01:31:4500:24:4644. --- --- 04:15:2001:16:5137.
38.Vlastimil LysákJAPASport / fKlidu sport team310A --- --- 02:41:0800:29:578. 04:17:2201:18:5338.
39.Mária DanečkováRestartniSa.sk312F 01:30:5900:24:0040. --- --- 04:18:3901:20:1039.
40.Radek HrnčířKrabice ve slevě 19A 01:30:4500:23:4638. --- --- 04:19:0601:20:3740.
41.Michal MašlíkŠternberk59A 01:35:2300:28:2459. --- --- 04:19:0901:20:4041.
42.Miroslav PotočňákRumning Klap118C --- --- --- 04:21:1201:22:4342.
43.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI.cz38B 01:21:5500:14:5610. --- 02:51:3200:40:2120. 04:21:4201:23:1343.
44.David KnotekDobytčáci254A 01:33:4800:26:4953. --- --- 04:22:0101:23:3244.
45.Jan Tláskal90A 01:25:3900:18:4025. --- --- 04:22:0801:23:3945.
46.Jaroslav BurianOlomouc300A 01:28:5300:21:5434. --- --- 04:23:1201:24:4346.
47.Štěpán VinklerBrno244A --- --- --- 04:23:3401:25:0547.
48.Jiří JankůLesy ČR RUN TEAM298A 01:25:0000:18:0121. --- 02:55:4500:44:3430. 04:24:1301:25:4448.
49.David VárošŠumperk291A 01:28:3500:21:3633. --- --- 04:24:3001:26:0149.
50.Petr VohralíkValští vlci135B 01:33:4600:26:4752. --- --- 04:24:3401:26:0550.
51.Martin HečkoValachbajk team228A 01:27:5200:20:5330. --- --- 04:26:1001:27:4151.
52.Mirek KachyňaTrisk olomouc193C 01:40:1800:33:1986. --- --- 04:26:3001:28:0152.
53.Karel MarekRunsport Team48A 01:30:2800:23:2937. --- --- 04:26:4401:28:1553.
54.Michal KlimešHorská služba297C 01:35:1900:28:2058. --- --- 04:26:4801:28:1954.
55.Jiří BumbálekBC Česká Třebová2C 01:36:4200:29:4363. --- --- 04:27:0201:28:3355.
56.Pavel PattermanKVS Šumperk304B 01:31:4300:24:4442. --- --- 04:27:4201:29:1356.
57.Pavel Raindl204A --- --- --- 04:28:0501:29:3657.
58.Michal SléžkaAtletika Zábřeh152A 01:31:4500:24:4644. --- --- 04:30:2901:32:0058.
59.Marcel HašplPohořelice13B 01:38:2200:31:2372. --- --- 04:32:4301:34:1459.
60.Jan ProcházkaBrno172A 01:39:1900:32:2078. --- --- 04:32:4901:34:2060.
61.Martin KusyHlucin141B 01:32:2900:25:3048. --- --- 04:33:0501:34:3661.
62.Aleš SobekTJ liga 100 Olomouc296B 01:33:2600:26:2749. --- --- 04:33:1401:34:4562.
63.Petr FajbišRekrea Ostravice67C 01:37:3000:30:3167. --- --- 04:33:2001:34:5163.
64.Jiří KolínSokol Nusle321B --- --- --- 04:33:2101:34:5264.
65.David HadačVelký Týnec237A 01:36:5000:29:5165. --- --- 04:33:2701:34:5865.
66.Martin SkřivánekAK DRNOVICE278B 01:42:3300:35:34104. --- --- 04:33:4501:35:1666.
67.Jan PonížilTršice100A 01:35:2900:28:3060. --- --- 04:33:5301:35:2467.
68.Marek RyšánekOLOMOUC127B 01:33:4100:26:4250. --- --- 04:34:1301:35:4468.
69.Petr  Kazda Brno 276B 01:33:4100:26:4250. --- --- 04:35:2701:36:5869.
70.Tomáš SkupieńMěsto Šternberk81B 01:37:1300:30:1466. --- --- 04:36:1401:37:4570.
71.Tomáš MusilOlomouc286A 01:38:2600:31:2773. --- --- 04:37:4801:39:1971.
72.Ondřej GencoBiatlon Orlová89A 01:24:5200:17:5320. --- --- 04:37:5401:39:2572.
73.Radek Koryťák Kakao tým 284A 01:25:2600:18:2723. --- --- 04:38:5101:40:2273.
74.Tomáš Kalinatriexpertcup.cz323A 01:41:5700:34:5899. --- --- 04:38:5601:40:2774.
75.Kateřina MazuchováHavířov94G 01:40:3600:33:3790. --- --- 04:39:1201:40:4375.
76.Adam FritscherTJ Liga stovkařů Olomouc133B 01:44:3400:37:35115. --- --- 04:40:0201:41:3376.
77.Miloš HeclKVS Šumperk303B 01:31:4400:24:4543. --- --- 04:40:1001:41:4177.
78.Dušan OlajošKPNP Rybí106B 01:41:3200:34:3394. --- --- 04:40:3801:42:0978.
79.Antonín VeselýRekrea Ostravice121B 01:36:2800:29:2962. --- --- 04:40:5001:42:2179.
80.Barbora KožnarováVeterina Mladkov77F 01:44:3200:37:33114. --- --- 04:41:3401:43:0580.
81.Jaromír DoležalPřeklady Hrochová Brníčko183B 01:31:5500:24:5646. --- --- 04:41:5901:43:3081.
82.Petr PungeSK Prerov132C 01:38:1600:31:1769. --- --- 04:42:4501:44:1682.
83.Petr VltavskýŠtemplovec216B 01:45:0400:38:05118. --- --- 04:42:4901:44:2083.
84.Jan KašparůVaradero65A 01:36:0600:29:0761. --- --- 04:43:3701:45:0884.
85.Petr PospíšilCH3241B 01:39:5000:32:5181. --- --- 04:43:4201:45:1385.
86.Marek ŽabčíkPardubice55A 01:43:4000:36:41111. --- --- 04:43:5301:45:2486.
87.Martin KahánekPV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE63A 01:46:0800:39:09122. --- --- 04:44:0701:45:3887.
88.Miroslav FrankoRun For Fun330B 01:40:0100:33:0283. --- --- 04:44:5501:46:2688.
89.Roman BadíkBrno155A 01:41:1100:34:1292. --- --- 04:45:0101:46:3289.
90.Michal KrejdlLouny178A 01:34:1600:27:1755. --- --- 04:45:1001:46:4190.
91.Daniel SindelekMK Seitl Ostrava70C 01:23:1100:16:1214. --- 02:53:1900:42:0825. 04:45:2101:46:5291.
92.Iveta ZoulíkováOB CHRAST8F 01:39:3600:32:3780. --- --- 04:45:4001:47:1192.
93.Petr SladomelJahůdky285A 01:41:3200:34:3394. --- --- 04:46:1001:47:4193.
94.Petr FlorišSCHOTT Lanškroun279B --- --- --- 04:46:4001:48:1194.
95.Jan ProstředníkHOVRCH259A --- --- --- 04:46:4201:48:1395.
96.Adela FialováZamotané tkaničky264F 01:45:2600:38:27120. --- --- 04:46:4401:48:1596.
97.Michal Nemrava45A 01:40:1900:33:2087. --- --- 04:46:5601:48:2797.
98.Zbyňek Kovařík Březová nad Svitavou 95B 01:38:1900:31:2070. --- --- 04:47:0101:48:3298.
99.Martin OrlovskýTj Drslavice153A 01:39:5200:32:5382. --- --- 04:47:1301:48:4499.
100.Iva PachtováMK Seitl Ostrava209G 01:39:2600:32:2779. --- --- 04:47:2301:48:54100.
101.Vítězslav BicanOstravska univerzita136B 01:48:4100:41:42136. --- --- 04:47:3101:49:02101.
102.Libor PospíšilCrossfighters Bruntál208B 01:38:3500:31:3674. --- --- 04:48:0501:49:36102.
102.Jakub Ferenc103A 01:38:3700:31:3875. --- --- 04:48:0501:49:36102.
104.Petr MaturaNáklo16B 01:41:3400:34:3596. --- --- 04:48:3101:50:02104.
105.Lukáš HavelkaMěsto Albrechtice101A --- --- --- 04:48:5101:50:22105.
106.Jan FrankovičListoprďák.cz275B 01:38:4100:31:4276. --- --- 04:49:0201:50:33106.
107.Honza MrázOstrava187B --- --- --- 04:49:3001:51:01107.
107.Pavel RychteckyFifejdy50B 01:40:5600:33:5791. --- --- 04:49:3001:51:01107.
109.Lukáš  MaierKRB Chrudim113B 01:42:1500:35:16101. --- --- 04:50:0901:51:40109.
110.Anna BartákováLu&Anna Super Tým75F 01:44:2500:37:26112. --- --- 04:50:2701:51:58110.
111.Michal KřístekOlomouc306B 01:45:0500:38:06119. --- --- 04:50:2901:52:00111.
112.Jakub Cenkl17A 01:47:0400:40:05128. --- --- 04:50:3101:52:02112.
113.Jiří KaplanHobby Runners Vratimov51A --- --- --- 04:50:5001:52:21113.
113.Lumír JasiokTrek 1324192B 01:41:4200:34:4397. --- --- 04:50:5001:52:21113.
115.František ŠnóblTelnice157B 01:42:3600:35:37105. --- --- 04:50:5501:52:26115.
116.Jaroslav RemešOD MORAVA161B 01:41:3100:34:3293. --- --- 04:51:1401:52:45116.
117.Michal CygánekMK Prostějov 32B --- --- --- 04:51:2601:52:57117.
118.Jan ProcházkaT.O. Mňoci Brno30C 01:46:0500:39:06121. --- --- 04:52:4901:54:20118.
119.Jaroslav PudelSKI-OB Šternberk180B 01:34:0700:27:0854. --- --- 04:53:3201:55:03119.
120.Filip HaidukOstrava328A 01:40:0900:33:1084. --- --- 04:54:2401:55:55120.
121.Pavel HaškaOddíl 201515A 01:51:2200:44:23162. --- --- 04:54:5201:56:23121.
122.Jakub Šafařík221A 01:46:3900:39:40124. --- --- 04:55:0501:56:36122.
123.Kateřina  OndrušíkAK Šternberk305F --- --- --- 04:55:2201:56:53123.
123.Robert LahCycloracing Olomouc126B 01:45:0200:38:03117. --- --- 04:55:2201:56:53123.
125.David KopeckýSOB Olomouc238B 01:36:4600:29:4764. --- --- 04:56:1801:57:49125.
126.Josef KoláčekVelká Bystřice68A 01:40:1100:33:1285. --- --- 04:56:1901:57:50126.
127.Adrian BrojBROJ TEAM ZLINICE182C --- --- --- 04:57:0301:58:34127.
128.Jiří DoleželŠumperk80A 01:42:3100:35:32103. --- --- 04:58:1701:59:48128.
129.Jakub ŠimekMorek.cz256A 01:34:5100:27:5257. --- --- 04:58:1901:59:50129.
130.Linh PhamPraha 5269F --- --- --- 04:58:3002:00:01130.
131.Marek Šustr62A 01:42:1700:35:18102. --- --- 04:58:4202:00:13131.
132.Miroslav MašlíkŠternberk10B 01:50:1800:43:19149. 03:21:25-1. --- 04:58:4302:00:14132.
133.Pavel GreplUniverzita Palackého143A 01:30:5200:23:5339. --- --- 04:58:4402:00:15133.
134.Lukáš RůžičkaRunsport Team317A 01:40:2000:33:2188. --- --- 04:58:4702:00:18134.
135.Jan BednářVendryně299B --- --- --- 04:58:4802:00:19135.
136.Jan AmbrožOlomouc110A 01:38:2100:31:2271. --- --- 04:59:0402:00:35136.
137.Daniel BrázdilULTRA RAPL97B 01:41:4700:34:4898. --- --- 04:59:2402:00:55137.
138.Gamba SedláčekAuto Gamba288C 01:37:4000:30:4168. --- --- 04:59:2902:01:00138.
139.Jiří KautskýOK Sparta Praha124A 01:48:1700:41:18133. --- --- 04:59:5002:01:21139.
140.Pavel PickHK66B 01:39:1200:32:1377. --- --- 05:00:2102:01:52140.
141.Martin HornýFILMONDO58A 01:49:5800:42:59146. --- --- 05:00:3802:02:09141.
142.Libor JanůŠumperk20B 01:49:2500:42:26144. --- --- 05:02:3202:04:03142.
143.Zuzana SlušnáRunsport Team318F 01:49:1400:42:15142. --- --- 05:03:5702:05:28143.
144.Jaromír BaxaROB Liberec37A 01:43:0000:36:01107. --- --- 05:04:4402:06:15144.
145.Jan RážekOlomouc151A 01:42:3700:35:38106. --- --- 05:05:5002:07:21145.
146.Marek HladnýBrno69B 01:44:4900:37:50116. --- --- 05:06:2102:07:52146.
147.Aleš ObrHorská služba301A 01:50:0200:43:03148. --- --- 05:06:2502:07:56147.
148.Radim StreckRaStr139B 01:43:3900:36:40110. --- --- 05:07:3102:09:02148.
149.Miroslav  Turjap FN Ostrava 245B 01:48:5300:41:54139. --- --- 05:08:3902:10:10149.
150.Miroslav JanočkoBernartice154A 01:49:0300:42:04141. --- --- 05:09:1702:10:48150.
151.Michal ChumTucet Team168A 01:43:1400:36:15108. --- --- 05:09:2502:10:56151.
152.Petr JorníčekMK Seitl Ostrava210C --- --- --- 05:10:0802:11:39152.
153.Jakub KožnarŽamberk76B 01:46:3600:39:37123. --- --- 05:10:1102:11:42153.
154.Vít UrbánekCH3 Šumperk240B 01:50:5700:43:58154. --- --- 05:10:3202:12:03154.
155.Tomáš KrálLipinka281A 01:51:1200:44:13158. --- --- 05:10:4202:12:13155.
156.Kristýna NesrstováŠTARNOV123G 01:48:1200:41:13131. --- --- 05:11:4702:13:18156.
157.Luděk DušekKlub Biatlonu Břidličná249B 01:50:5000:43:51152. --- --- 05:13:0002:14:31157.
157.Martin Dzík309B 01:40:2900:33:3089. --- --- 05:13:0002:14:31157.
159.Vít KociánNoční klub205A 01:46:4600:39:47125. --- --- 05:13:3002:15:01159.
160.Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná14B 02:01:1200:54:13198. --- --- 05:14:3602:16:07160.
161.Pavel KubešNo Asphalt169B 01:51:3900:44:40164. --- --- 05:15:5902:17:30161.
162.Janka BudajováCF LM148F 01:46:4900:39:50126. --- --- 05:16:0102:17:32162.
163.Jiří KrutílekPV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE294A 01:52:0000:45:01165. --- --- 05:16:5102:18:22163.
164.Irena AmbrožováTeam Irča5G 01:56:0100:49:02175. --- --- 05:16:5402:18:25164.
165.Libor FerenčákBrno24C --- --- --- 05:17:1602:18:47165.
166.Vlastimil Dvořáček258C --- --- --- 05:17:4702:19:18166.
167.Robert StřelkaHaka Racing Team9B 01:48:5900:42:00140. --- --- 05:18:3802:20:09167.
168.Tomáš KrejčíTJ Liga 100 Olomouc120A 01:48:4500:41:46138. --- --- 05:19:1302:20:44168.
169.Jan SchejbalRunsport Team57B 01:51:1800:44:19159. --- --- 05:19:3602:21:07169.
170.Jan TurečekSTS Chvojkovice-Brod6A 01:49:5800:42:59146. --- --- 05:19:3902:21:10170.
171.Radek Cimala150B 01:50:2800:43:29150. --- --- 05:20:0402:21:35171.
172.Petr MisiarzOstrava149B 01:48:4400:41:45137. --- --- 05:20:4202:22:13172.
173.Jakub OndruškaOlomouc64A 01:47:5000:40:51130. --- --- 05:21:2002:22:51173.
174.Lenka VejdělkováRun sport team252F --- --- --- 05:21:3102:23:02174.
175.Přemysl JohnAZ Ekotherm12A 01:48:3700:41:38135. --- --- 05:21:3402:23:05175.
176.Jaromír Továrek222A --- --- --- 05:21:4002:23:11176.
177.Milan KlvaňaOB Chrast52B 01:51:2500:44:26163. --- --- 05:22:0602:23:37177.
178.Martin SvobodaBrno184B --- --- --- 05:22:1502:23:46178.
179.Michal JančíkAK Přerov247A 01:50:5900:44:00155. --- --- 05:23:4902:25:20179.
180.Ondřej PodivínskýBěháme z Jívové261A 01:44:3100:37:32113. --- --- 05:24:3702:26:08180.
181.Radim DoležalVegansport29A --- --- --- 05:25:3702:27:08181.
182.Jiří AmbrosSlatinice229B 01:56:5200:49:53179. --- --- 05:25:4802:27:19182.
183.Andrea TovárkováTeam Irča4G 01:55:0100:48:02173. --- --- 05:26:0002:27:31183.
184.Tomáš MinaříkValachbajk team231A 01:42:0600:35:07100. --- --- 05:26:1902:27:50184.
185.Lenka Zvadová42F --- --- --- 05:26:4602:28:17185.
186.David PejšekClairssy Racing263A --- --- --- 05:27:1002:28:41186.
187.Aleš TulachKrásná86A 01:53:2700:46:28167. --- --- 05:27:5602:29:27187.
188.Petr JadrníčekPedro Poruba190C 01:58:1600:51:17186. --- --- 05:28:4502:30:16188.
189.Ivan BelobradPasivity Žamberk170C 01:49:5700:42:58145. --- --- 05:30:2802:31:59189.
190.Lída ŠafusováHradec Králové212G 01:51:0600:44:07157. --- --- 05:31:1102:32:42190.
191.Viktor MisiarzSázavský bežecký spolek 35B 02:00:0100:53:02193. --- --- 05:31:2802:32:59191.
192.Jan HálekSOB Olomouc223B 01:51:0000:44:01156. --- --- 05:31:5202:33:23192.
193.Vaclav StanekZlate Hory162A 01:54:5900:48:00171. --- --- 05:32:5402:34:25193.
194.Martin FráňaHorka nad Moravou214B 01:58:3900:51:40187. --- --- 05:33:4602:35:17194.
195.Dušan MrovecOpava274C 01:47:3000:40:31129. --- --- 05:33:4802:35:19195.
196.Karel HájekBarNaSmrku128B 01:51:2100:44:22160. --- --- 05:34:0102:35:32196.
197.Petr ŠimekDORADO Finance Šumperk49B --- --- --- 05:34:0802:35:39197.
198.Michal ČavojskýJundrov307A 01:53:3800:46:39168. --- --- 05:34:2702:35:58198.
199.David BíbrlíkBK Ludgeřovice174B 01:50:3900:43:40151. --- --- 05:34:4102:36:12199.
200.Zuzana HendrychováSK Žabovřesky Brno84F 02:01:0500:54:06195. --- --- 05:35:5902:37:30200.
201.Radek LukszaMK Seitl Ostrava74B 02:01:0700:54:08197. --- --- 05:36:0002:37:31201.
202.Tomáš PospíšilGenaro Žampach44B 01:53:0700:46:08166. --- --- 05:38:1502:39:46202.
203.Ivan RaffayŠtefko running team125C 02:01:0500:54:06195. --- --- 05:38:2602:39:57203.
204.Jana BurianováK.O. Poděbrady98G 01:57:0100:50:02180. --- --- 05:38:4402:40:15204.
205.Ladislav PlachýKoupelny s.r.o.203A 01:54:5900:48:00171. --- --- 05:38:5002:40:21205.
206.Lukáš JurčaZamotané tkaničky273A 01:55:2900:48:30174. --- --- 05:38:5102:40:22206.
207.Ivo Krátký211C 01:43:1900:36:20109. --- --- 05:39:0102:40:32207.
208.Jan GregarUniverzita Palackého21A 01:48:1300:41:14132. --- --- 05:39:0302:40:34208.
209.Zdeněk KlučkaŠumperk232B 01:48:3400:41:35134. --- --- 05:39:4702:41:18209.
210.Vít KotačkaFirefly173B 01:49:1700:42:18143. --- --- 05:39:5502:41:26210.
211.Lukáš ČadaSCHOTT199B 01:46:5400:39:55127. --- --- 05:40:1902:41:50211.
212.Tomáš ČermákLadermon Team93A 01:54:5300:47:54170. --- --- 05:40:2102:41:52212.
213.Vlastimil RaclavskýLiga 100 Olomouc283C 02:10:3801:03:39222. --- --- 05:40:2702:41:58213.
214.Milan SkalickýSokol Kameničná194A 01:57:0600:50:07181. --- --- 05:43:2902:45:00214.
214.Tomáš ZahálkaKilpi Racing Team351B 01:50:5100:43:52153. --- --- 05:43:2902:45:00214.
216.Erik VeselýDemotivní Emolice165A --- --- --- 05:44:3802:46:09216.
217.Horst Franz302C 02:03:4900:56:50207. --- --- 05:44:3902:46:10217.
218.Lukáš DostálPardubice271A 01:59:0300:52:04191. --- --- 05:45:2502:46:56218.
219.Blanka DoleželováTJ Liga 100 Olomouc112G 02:03:2900:56:30204. --- --- 05:45:3002:47:01219.
220.Martin Mačák 266B 01:58:1000:51:11184. --- --- 05:45:3802:47:09220.
221.Martin KrčmaOstrava-Poruba246B --- --- --- 05:47:2302:48:54221.
222.Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc277C 01:57:0800:50:09182. --- --- 05:47:5102:49:22222.
223.Jiří Harciník ICML Sky Running327C 02:00:1400:53:15194. --- --- 05:50:1002:51:41223.
224.Jiří JirásekK.O. Poděbrady99C 02:07:2901:00:30214. --- --- 05:51:2202:52:53224.
225.Jitka StojaníkováHrbáči run team7F 02:02:5100:55:52200. --- --- 05:51:3902:53:10225.
226.Kamila  ŠubováOstrava293F 01:58:1000:51:11184. --- --- 05:51:4102:53:12226.
227.Helena UrbánkováCH3 Šumperk239G --- --- --- 05:52:3802:54:09227.
228.Milan LinhartKBA Grafitec Dobruška41C 02:02:5100:55:52200. --- --- 05:53:4502:55:16228.
229.Roman Částečka SDH Hrabůvka230B 01:58:4400:51:45188. --- --- 05:54:4002:56:11229.
229.Luboš  KomárekSK ČNB290B 02:02:5800:55:59203. --- --- 05:54:4002:56:11229.
231.Alice SýkorováICML Sky Running160G 02:04:5500:57:56211. --- --- 05:55:4002:57:11231.
232.Jan HorkýSOB Olomouc109B --- --- --- 05:55:4802:57:19232.
233.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč107G 01:58:5900:52:00189. --- --- 05:59:3703:01:08233.
234.Marek Werbitzky91C 02:08:0301:01:04215. --- --- 06:01:0403:02:35234.
235.Jan Čapka198B 02:04:3400:57:35210. --- --- 06:01:1303:02:44235.
236.Petr Katovský188B 02:03:3900:56:40205. --- --- 06:01:1403:02:45236.
237.Vendula PannováSKIVELO Olomouc181G --- --- --- 06:01:1603:02:47237.
238.Petr VrubelBrno54A 02:04:1800:57:19209. --- --- 06:02:2603:03:57238.
239.Kateřina JírováOpava46F 01:56:0900:49:10176. --- --- 06:05:1203:06:43239.
239.Dalibor Čásek18C 01:51:2100:44:22160. --- --- 06:05:1203:06:43239.
241.Dagmar MedunovaZatac Brusel105G 01:56:5100:49:52178. --- --- 06:05:5503:07:26241.
242.Lukáš VonšíkOSTRAVA23A 01:59:3300:52:34192. --- --- 06:06:1303:07:44242.
243.Tomáš Silnický260A --- --- --- 06:07:2003:08:51243.
244.Jakub HermanJ2H60B 02:02:1600:55:17199. --- --- 06:07:5803:09:29244.
245.Blanka Klimešová79G 02:06:3700:59:38213. --- --- 06:09:2603:10:57245.
246.Jakub VyvážilJihlava146A 01:56:3900:49:40177. --- --- 06:10:5303:12:24246.
247.Petr VokálKARAT Extreme Heads36A 01:59:0200:52:03190. --- --- 06:14:1703:15:48247.
248.Marek BursaSTS Chvojkovice-Brod11A 01:53:3900:46:40169. --- --- 06:15:0103:16:32248.
249.Jiří PeřinaTJ Liga 100 Olomouc262B 02:09:1701:02:18218. --- --- 06:15:3803:17:09249.
249.David KamínekLhota n/M114B --- --- --- 06:15:3803:17:09249.
251.Petr HurtíkZlaté Hory350C 02:06:3300:59:34212. --- --- 06:16:4603:18:17251.
252.Jitka GencováOrlová87G 02:03:3900:56:40205. --- --- 06:19:1703:20:48252.
253.Jana GlabazňováOrientační běh Opava226G 02:13:4601:06:47224. --- --- 06:20:4603:22:17253.
254.Daniel BöseOstrava206B 02:09:1401:02:15217. --- --- 06:20:4903:22:20254.
255.Martina HlavinkováZábřeh96F 02:17:0401:10:05227. --- --- 06:23:1303:24:44255.
256.Jan GencoOrlová88C 02:09:2101:02:22220. --- --- 06:23:2103:24:52256.
257.Martin  Válkalonely runners 31C --- --- --- 06:26:1603:27:47257.
258.Radovan SýkoraOstrava111B 02:11:1401:04:15223. --- --- 06:26:3003:28:01258.
259.Jiri KocianFoFo spolek85C 02:14:5701:07:58225. --- --- 06:27:2303:28:54259.
259.Martin Dluhoš326A 02:04:1200:57:13208. --- --- 06:27:2303:28:54259.
261.Jan Němec40A 01:57:3900:50:40183. --- --- 06:28:4703:30:18261.
262.Tomáš DoubekKoupelny s.r.o.215A --- --- --- 06:29:1103:30:42262.
263.Ivo SovišBěžci z Rya242B 02:09:1901:02:20219. --- --- 06:29:3603:31:07263.
264.Luboš ŠvihelSokol Chochol235C 02:15:2501:08:26226. --- --- 06:30:3503:32:06264.
265.Pavel Rajnoha219B 02:02:5300:55:54202. --- --- 06:31:3903:33:10265.
266.Jan Hložek189B --- --- --- 06:39:2503:40:56266.
267.Ladislava VondráčkováHlásnice71G 02:22:3101:15:32228. --- --- 06:49:0503:50:36267.
268.Jiří BystřičanBK Ludgeřovice332C 02:09:5001:02:51221. --- --- 06:53:2203:54:53268.
269.Michal RezekPIM Kings108C --- --- --- 06:56:5903:58:30269.
270.Antonín GricKK VFU53A 02:08:2601:01:27216. --- --- 06:59:2704:00:58270.
271.Tomáš UlmaPraha267C 02:43:4801:36:49230. --- --- 07:20:2504:21:56271.
272.Eliška Anna KubičkováSC Marathon Plzeň270G 02:38:5101:31:52229. --- --- 07:22:5604:24:27272.
273.Michaela  Montagova22G 02:47:1801:40:19231. --- --- 07:50:3104:52:02273.
274.Miroslav VostrýMK Kladno34B 02:53:0601:46:07232. --- --- 09:05:0606:06:37274.
-Peter FraňoSalomon/Suunto314A 01:14:1400:07:155. --- --- --DNF
-Radek VeselýŠumperk116A 01:32:2200:25:2347. --- --- --DNF
-Pavla FerenčákováBrno25G --- --- --- --DNF
-Pavel  VítekOB Chrast 73B --- --- --- --DNF
-Zdeněk HlavinkaZábřeh83A --- --- --- --DNF
-Jiří KrausBejkTeam Šternberk104B --- --- --- --DNF
-Jiří ŠtanglicaBěžci z Rya197C --- --- --- --DNF
-Ivo DospělLiga 100Olomouc213B --- --- --- --DNF
-Matěj NešťákRun sport team253A --- --- --- --DNF
-Kateřina MatrasováChrudim325F --- --- --- --DNF

Konec.