Výsledky - včetně mezičasů

MARATON - 42 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 16 km Mezičas - 28 km Mezičas - 31 km Cíl - 42 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.David PelíšekAK Olomouc1A 01:17:3100:03:213. 02:15:5600:00:473. 02:27:31-1. 03:23:35-1.
2.Oldřich Kokošek320A 01:14:2300:00:132. 02:15:09-1. --- 03:24:2000:00:452.
3.Ondřej HorákFortex Moravský Beroun252B 01:19:4600:05:364. 02:21:2200:06:134. 02:34:4000:07:093. 03:35:4200:12:073.
4.Karel AxmannVlčí důl70A 01:19:4700:05:375. 02:24:0700:08:585. 02:37:3700:10:064. 03:37:2900:13:544.
5.Jiří HellešíAtletika Zábřeh37A --- 02:25:2100:10:127. 02:38:5200:11:216. 03:38:1200:14:375.
6.Jan LachnitTJ Liga 100 Olomouc35A 01:24:3700:10:2713. 02:31:5600:16:4712. 02:45:2200:17:518. 03:43:4800:20:136.
7.Ondřej SikoraAtletika Zábřeh294B 01:22:3300:08:239. 02:31:5200:16:4311. --- 03:46:2900:22:547.
8.Ivo Prochazka25C 01:24:1200:10:0210. 02:24:5400:09:456. 02:38:1900:10:485. 03:48:0300:24:288.
9.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI.CZ155B 01:21:2800:07:188. 02:29:1900:14:108. 02:43:3700:16:067. 03:48:3000:24:559.
10.Martin JuranSVK Trail runners213A --- 02:32:0700:16:5813. 02:45:4400:18:139. 03:49:3300:25:5810.
11.Lukáš RečekTELEBRIDGE TEAM256A 01:25:0500:10:5516. 02:34:4300:19:3415. 02:48:0900:20:3812. 03:49:5000:26:1511.
12.Martin ŠourekMIZUNO308A 01:24:5200:10:4214. 02:34:3600:19:2714. 02:48:4400:21:1313. 03:53:0200:29:2712.
13.Jiří PolcarBrno189B 01:25:5900:11:4922. 02:36:1400:21:0518. 02:50:0000:22:2914. 03:54:2600:30:5113.
14.Pavel StrakaVyškov39A 01:25:0800:10:5817. 02:35:3300:20:2416. --- 03:59:4000:36:0514.
15.David HoráčekCST Česká Třebová47B 01:31:4600:17:3633. 02:43:5800:28:4928. 02:58:1000:30:3922. 04:01:4700:38:1215.
16.Ondřej PavelkaRapotín114A 01:24:1400:10:0411. 02:31:2300:16:1410. 02:47:5300:20:2211. 04:02:3800:39:0316.
17.Pavel KorandaVelka Bystrice126A --- 02:43:2200:28:1325. 02:57:3300:30:0218. 04:03:2700:39:5217.
18.Lukáš FialaUničov5A 01:26:4500:12:3523. 02:38:1800:23:0920. 02:53:2400:25:5316. 04:05:2600:41:5118.
19.Martin StrachotaNový Malín223A 01:28:4200:14:3224. 02:42:1600:27:0722. 02:57:3800:30:0719. 04:05:5000:42:1519.
20.Václav KrálSK Severka Šumperk/Vlčí důl - ryzí eXtré141A 01:19:4800:05:386. 02:35:4700:20:3817. 02:51:1300:23:4215. 04:06:1400:42:3920.
21.Martin ŠerákSokol Bílovice nad Svitavou62A 01:29:4800:15:3827. 02:43:1800:28:0924. 02:57:5800:30:2720. 04:09:5200:46:1721.
22.Pavel KutmanStruhařov122C 01:24:5300:10:4315. 02:43:3800:28:2927. 02:58:1400:30:4323. 04:10:2700:46:5222.
23.Tomáš OhankaSK NEREZIN217B --- 02:41:5400:26:4521. --- 04:10:4600:47:1123.
24.Matěj KonvalinaMost257A 01:34:0500:19:5546. 02:48:4600:33:3735. 03:03:3900:36:0829. 04:10:5400:47:1924.
25.Jakub FabiánHorská služba Jeseníky248A 01:34:1100:20:0147. 02:45:4000:30:3130. 03:00:3700:33:0626. 04:11:5000:48:1525.
26.Roman ŠpičákMoolbike.cz11A 01:25:5800:11:4821. 02:43:1500:28:0623. --- 04:12:5800:49:2326.
26.Titus AblorhRunSport Team153A 01:25:4000:11:3020. --- 02:58:0000:30:2921. 04:12:5800:49:2326.
28.Erik KrumphanzlOdolov229B 01:35:0500:20:5550. 02:53:3500:38:2648. --- 04:15:1000:51:3528.
29.Jan KašparůVaradero250A 01:35:3000:21:2052. 02:51:2100:36:1241. 03:06:2000:38:4935. 04:15:1300:51:3829.
30.Stanislav KováčekMK Seitl Ostrava220A 01:29:3300:15:2325. 02:45:5500:30:4631. 03:01:5900:34:2827. 04:15:2500:51:5030.
31.Daniel Vencovský193A 01:25:3400:11:2419. 02:50:1300:35:0439. 03:04:4300:37:1231. 04:15:4000:52:0531.
32.Milan DoležalHoral Šumperk205B 01:32:2400:18:1434. 02:49:0300:33:5437. 03:04:1800:36:4730. 04:15:5400:52:1932.
33.Marek Radomský246A 01:25:1900:11:0918. 02:38:1400:23:0519. 02:54:4100:27:1017. 04:16:3700:53:0233.
34.Zdeněk FojtíkBrodek u Přerova MM99A --- 02:53:3800:38:2949. --- 04:16:5700:53:2234.
35.Antonín VeselýTELEBRIDGE TEAM285B 01:32:2800:18:1835. 02:49:4800:34:3938. --- 04:17:1400:53:3935.
36.Tomáš MusilOlomouc117A 01:36:3100:22:2154. 02:53:0600:37:5746. 03:08:2100:40:5040. 04:18:1000:54:3536.
37.Tomáš KrejčíLiga 100 Olomouc46A 01:30:4600:16:3630. 02:44:5900:29:5029. 02:59:5800:32:2725. 04:19:1500:55:4037.
38.Jana MatějíkováTJ Liga 100 Olomouc281F 01:33:5800:19:4842. 02:53:5800:38:4950. 03:08:3700:41:0643. 04:19:2600:55:5138.
39.Pavel RaindlHranice150A --- 02:54:1000:39:0151. --- 04:20:2200:56:4739.
40.Jakub ŠtěpánekEXTRA Brno268A 01:30:4200:16:3228. 02:48:5100:33:4236. 03:06:0200:38:3134. 04:21:2000:57:4540.
41.Zbyněk JelínekTJ Liga 100 Olomouc128C 01:36:3600:22:2656. 02:53:0800:37:5947. 03:08:2800:40:5741. 04:21:5800:58:2341.
42.Karel MarekEXTRA Brno112A 01:32:3400:18:2436. 02:51:4600:36:3744. 03:07:5300:40:2238. 04:22:3400:58:5942.
43.Petr KozánekExtra Brno8A 01:32:3900:18:2938. 02:51:3000:36:2142. 03:07:5000:40:1937. 04:22:3700:59:0243.
44.Ondřej PešekK.O.B. Choceň266A 01:38:0400:23:5463. 02:55:5800:40:4956. 03:12:0200:44:3146. 04:23:0000:59:2544.
45.Ondřej ChaloupkaRed Hat242A 01:32:3800:18:2837. 02:53:0200:37:5345. 03:08:3300:41:0242. 04:23:0500:59:3045.
46.Michal KlimešHorská služba Jeseníky247C 01:36:4800:22:3858. 02:54:2900:39:2052. 03:10:5300:43:2244. 04:23:1200:59:3746.
47.Petr Jemelikelpis olomouc181A 01:44:0300:29:53102. 02:57:5100:42:4261. 03:13:1400:45:4347. 04:23:2100:59:4647.
48.Marcel HašplOddíl 20156B --- 02:48:3900:33:3034. 03:05:1200:37:4133. 04:23:2500:59:5048.
49.Lukáš  OndrášekHoral Rýmařov172A 01:20:1000:06:007. 02:29:4700:14:389. 02:47:1700:19:4610. 04:23:5501:00:2049.
50.Jakub SklenářVK Olomouc81A 01:31:3800:17:2832. 02:47:4200:32:3333. 03:04:5300:37:2232. 04:24:0001:00:2550.
51.Filip DouchaPraha 1121B 01:36:3800:22:2857. 02:56:2500:41:1657. --- 04:24:5801:01:2351.
52.Michal PátekK.O.B. Choceň279A 01:29:3600:15:2626. 02:46:2500:31:1632. 03:02:1900:34:4828. 04:26:1901:02:4452.
53.Miroslav BrücknerHoral Šumperk176A 01:30:4400:16:3429. 02:51:4200:36:3343. 03:08:1500:40:4439. 04:28:3901:05:0453.
54.Lukáš MaierKRB Chrudim115A 01:32:5400:18:4440. 02:57:5500:42:4662. 03:14:3100:47:0051. 04:31:4301:08:0854.
55.Eduard BenesNitra84A 01:41:5500:27:4583. 03:03:2300:48:1469. 03:19:3800:52:0757. 04:31:4801:08:1355.
56.Martin MalinaBrno104A 01:40:3600:26:2673. 03:06:3700:51:2878. 03:22:3000:54:5959. 04:32:0901:08:3456.
57.Roman JakoubekČLA Trutnov165C 01:31:3700:17:2731. 02:50:2600:35:1740. 03:06:5300:39:2236. 04:32:1801:08:4357.
58.Jan TláskalPřerov16A 01:24:1400:10:0411. 02:43:3200:28:2326. 02:59:5400:32:2324. 04:32:5201:09:1758.
59.Milan ŽondraBěžím s Majklem295A 01:44:1100:30:01106. 03:06:4900:51:4081. 03:22:3300:55:0260. 04:33:0801:09:3359.
60.Zbyněk KovaříkBřezová nad Svitavou227B 01:42:4500:28:3592. 03:06:1400:51:0575. 03:23:4200:56:1167. 04:34:4801:11:1360.
61.Michal DadákOOB TJ Slovan Luhačovice134A 01:33:5100:19:4141. 02:57:4700:42:3860. 03:16:0700:48:3653. 04:35:0001:11:2561.
62.Petr KonečnýOlomouc261B 01:33:5900:19:4943. 02:58:1400:43:0563. 03:14:4700:47:1652. 04:35:0501:11:3062.
63.Marián OzorovskýBKČS228B 01:39:2100:25:1167. 03:02:1100:47:0266. 03:18:4400:51:1356. 04:35:0601:11:3163.
64.Pavel VyskoužilLiga100286A 01:33:5900:19:4943. 02:54:5300:39:4453. 03:11:3400:44:0345. 04:35:3801:12:0364.
65.Martin JanákOpava93A 01:36:3300:22:2355. 02:55:4600:40:3754. 03:13:4800:46:1749. 04:35:3901:12:0465.
66.Jiří BumbálekBC Česká Třebová265B 01:41:5300:27:4382. 03:07:4300:52:3483. 03:24:0600:56:3569. 04:35:5801:12:2366.
67.Radek KoryťákJeseničtí Orli 195A 01:34:1200:20:0248. 02:55:5300:40:4455. 03:13:3800:46:0748. 04:36:0601:12:3167.
68.Veronika PilíkováTJ Loko Česká Třebová216F 01:39:4400:25:3468. 03:06:4400:51:3580. 03:22:4800:55:1763. 04:36:5701:13:2268.
69.Pavel PickHradec Králové185B 01:38:4100:24:3164. 03:01:2200:46:1365. 03:17:5100:50:2054. 04:38:0101:14:2669.
70.Rober LahCycloracing team282B 01:42:3500:28:2590. 03:06:2600:51:1777. 03:22:4000:55:0961. 04:39:4301:16:0870.
71.Tom KukaňIbalgin Team200C 01:39:1500:25:0565. 03:03:0500:47:5668. 03:19:5300:52:2258. 04:39:5501:16:2071.
72.Renata ŠedováOrlické království156G 01:42:4700:28:3793. 03:08:0300:52:5485. --- 04:40:0201:16:2772.
73.Ondra ZobačBKB Brno251A 01:33:5900:19:4943. 02:57:0800:41:5958. --- 04:40:0401:16:2973.
74.David KovaříkEXTRA Brno102A 01:32:4000:18:3039. 02:57:2700:42:1859. 03:14:1100:46:4050. 04:40:2001:16:4574.
75.Radek TomanekVaradero224B 01:43:2200:29:1297. 03:06:2200:51:1376. 03:22:4100:55:1062. 04:40:2301:16:4875.
76.Jaroslav RemešOD MORAVA133B 01:41:1500:27:0576. 03:07:5800:52:4984. 03:24:3500:57:0470. 04:40:3401:16:5976.
77.Martin SvobodaBrno137B 01:41:0200:26:5274. 03:05:2400:50:1573. 03:22:4800:55:1763. 04:40:5701:17:2277.
78.Michal MašlíkŠternberk174A 01:39:1700:25:0766. 03:04:4500:49:3670. 03:23:1000:55:3965. 04:41:4701:18:1278.
79.Miloš HeclKVS Šumperk301B 01:39:5300:25:4370. 03:05:5600:50:4774. 03:23:4500:56:1468. 04:41:5001:18:1579.
80.Marcel KukulaStaviva eMKo302B 01:40:2700:26:1772. 03:05:0600:49:5771. --- 04:42:1501:18:4080.
81.Rostislav PumprlaSK Salith Sumtex CZ24A 01:37:2400:23:1460. 03:00:2900:45:2064. 03:17:5700:50:2655. 04:43:1501:19:4081.
82.Jaroslav Valerián160A 01:41:2400:27:1477. 03:08:0900:53:0086. 03:25:2700:57:5671. 04:44:2301:20:4882.
83.Milan Janecek97A 01:35:3200:21:2253. 03:06:5500:51:4682. 03:23:3700:56:0666. 04:44:5001:21:1583.
84.Pavel BryndaJežek na Kopci73A 01:41:3100:27:2179. 03:10:5300:55:4496. --- 04:44:5901:21:2484.
85.Vítězslav Chmelař132A 01:39:5100:25:4169. 03:10:0400:54:5594. 03:28:4701:01:1680. 04:45:0601:21:3185.
86.Marek RodJoe Nimble - BAER racing31A 01:41:3500:27:2580. 03:11:5700:56:4899. 03:28:4801:01:1781. 04:45:0701:21:3286.
87.Michal OcásekAspire New Balance40A 01:41:3700:27:2781. 03:11:1700:56:0898. --- 04:46:4001:23:0587.
88.Tomáš Kučera101B 01:43:4200:29:32100. 03:12:3300:57:24101. 03:29:3701:02:0684. 04:47:3701:24:0288.
89.Tomáš KrátkýLiga 100319A 01:56:4200:42:32169. 03:23:4501:08:36135. 03:40:2001:12:49107. 04:48:5201:25:1789.
89.Adam  NeumannTUV SÜD RUSAVA BIKE TEAM95A 01:41:5700:27:4785. 03:09:3200:54:2391. 03:26:4800:59:1774. 04:48:5201:25:1789.
91.Jiří SlámaGyn-por. klinika VFN139B 01:41:5800:27:4886. 03:09:3600:54:2792. 03:26:4700:59:1673. 04:48:5301:25:1891.
92.Martin BulínPřerov65A 01:37:5500:23:4562. 03:05:1400:50:0572. --- 04:49:3801:26:0392.
93.Pavel VítekOB Chrast113B 01:45:0300:30:53113. 03:09:2200:54:1390. 03:26:5000:59:1975. 04:49:4901:26:1493.
94.Marek Bednář158B 01:41:0700:26:5775. 03:08:4100:53:3287. 03:26:3700:59:0672. 04:50:1101:26:3694.
95.Milan MatoušekAZ Ekotherm s.r.o. Šumperk258C 01:43:3800:29:2898. 03:09:3900:54:3093. 03:26:5800:59:2776. 04:51:0401:27:2995.
96.Marek RyšánekOlomouc109B 01:42:5500:28:4594. 03:10:3800:55:2995. 03:28:5801:01:2782. 04:52:0001:28:2596.
97.Jan KociánV3T300B 01:44:2000:30:10107. 03:14:4200:59:33108. 03:32:3901:05:0891. 04:54:4701:31:1297.
98.Tomáš OdehnalBoskovice41B 01:35:2900:21:1951. 03:08:4400:53:3588. 03:27:3101:00:0079. 04:54:5001:31:1598.
99.Ondřej  Rýž59B 01:44:4900:30:39110. --- 03:31:5001:04:1986. 04:54:5501:31:2099.
100.Lukáš  Havelka Město Albrechtice Krnov96A 01:37:3100:23:2161. 03:02:1800:47:0967. --- 04:54:5601:31:21100.
101.Filip  Grusz124A 01:44:3300:30:23108. 03:13:0200:57:53102. 03:32:0601:04:3587. 04:55:0201:31:27101.
102.Václav  HrochÚstí nad Orlicí43A 01:43:0200:28:5295. 03:08:4800:53:3989. 03:27:1600:59:4578. 04:55:0501:31:30102.
103.Pavel ŠtysRETIA269A 01:49:5400:35:44134. 03:15:5701:00:48111. 03:33:0301:05:3292. 04:55:2201:31:47103.
104.Petr PospíšilCH385A 01:51:1300:37:03139. 03:20:0901:05:00122. 03:37:0501:09:3498. 04:56:0801:32:33104.
105.Radim  PavlíkValachbajk team206B 01:43:3900:29:2999. 03:19:3901:04:30118. 03:36:2001:08:4996. 04:56:1901:32:44105.
106.Miloš KarásekBK Kobeřice u Brna280A 01:45:0400:30:54114. 03:13:0800:57:59103. --- 04:56:3501:33:00106.
106.Petr Pospíšil278A 01:45:0400:30:54114. --- --- 04:56:3501:33:00106.
108.Jan PannaSKOB Ostrava190B 01:44:1000:30:00105. 03:13:2700:58:18105. 03:30:2801:02:5785. 04:57:2201:33:47108.
109.Roman PoslušnýSkialpin Klub HS OH90B 01:41:5800:27:4886. 03:11:0700:55:5897. 03:29:1901:01:4883. 04:57:2301:33:48109.
110.Zuzana SvobodováAk Drnovice, TJ Liga 100100F 01:47:2600:33:16122. --- 03:34:0301:06:3294. 04:57:2701:33:52110.
111.Filip HoráčekVelká Bystřice125B 01:43:2100:29:1196. 03:13:2200:58:13104. 03:32:1001:04:3989. 04:57:3001:33:55111.
112.Lukas Dopan191A 01:34:4500:20:3549. 03:23:0701:07:58132. 03:40:3501:13:04109. 04:57:3101:33:56112.
113.Marek HladnýBrno75B 01:45:0400:30:54114. 03:18:4701:03:38114. 03:36:2001:08:4996. 04:57:4501:34:10113.
114.Robert StřelkaHaka Racing Team136B 01:50:0200:35:52138. 03:22:0401:06:55127. 03:39:4101:12:10103. 04:57:5801:34:23114.
115.Jaromír Baxa260A 01:48:3800:34:28127. --- --- 04:58:1701:34:42115.
116.Pavel KřivohlávekNový Mlýn316B 01:45:2500:31:15118. 03:15:3801:00:29110. 03:33:2901:05:5893. 04:58:4801:35:13116.
117.Ladislav SmejkalBETULA PENDULA12C 01:45:0100:30:51112. 03:13:5700:58:48107. 03:32:0901:04:3888. 04:59:0201:35:27117.
118.Mikuláš Jecu77B 01:36:4900:22:3959. 03:06:4100:51:3279. 03:27:1500:59:4477. 04:59:1801:35:43118.
119.Petr HoraKPPH Brno14B 01:54:4500:40:35153. 03:22:3901:07:30128. 03:39:5101:12:20104. 05:02:3001:38:55119.
120.Petr ŠimekDORADO Finance Šumperk42B 01:48:1200:34:02125. 03:23:2501:08:16133. --- 05:03:1401:39:39120.
121.Roman SvubNamest na hane58B 01:52:2800:38:18142. 03:23:0401:07:55131. 03:40:3401:13:03108. 05:03:3101:39:56121.
122.Tomáš  GrulichProstějov211B 01:48:3800:34:28127. 03:19:2501:04:16116. 03:37:0801:09:3799. 05:03:3601:40:01122.
123.Marek NovotnýSpartan race Šumperk194A 01:42:3300:28:2389. 03:12:2400:57:15100. 03:32:1301:04:4290. 05:03:3701:40:02123.
124.Matěj VostalEXTRA Brno289A 01:44:0700:29:57103. 03:19:3501:04:26117. 03:38:2101:10:50101. 05:04:0401:40:29124.
125.Libor ŠtěpánekRožnov pod Radhoštěm277C 01:49:5300:35:43133. 03:21:5901:06:50126. 03:40:1901:12:48106. 05:04:2601:40:51125.
126.Jan  RytířKOB Kroměříž30B 01:44:5200:30:42111. 03:16:1901:01:10112. --- 05:05:0901:41:34126.
127.Jiří HejtmánekHorská služba Jeseníky305B 01:44:4300:30:33109. --- --- 05:05:3801:42:03127.
128.Vít UrbánekCH3 87A 01:53:4300:39:33148. 03:26:3701:11:28138. 03:43:1601:15:45114. 05:07:0101:43:26128.
129.Lukáš Kuchařextra brno262A 01:44:0700:29:57103. 03:19:4801:04:39119. 03:39:5801:12:27105. 05:07:1601:43:41129.
130.Alois RozsivalKSU287A 01:40:0200:25:5271. 03:13:3600:58:27106. 03:34:0601:06:3595. 05:07:2601:43:51130.
131.Tomáš PospíšilGenaro26A 02:02:5300:48:43188. 03:34:4301:19:34158. 03:50:4501:23:14129. 05:09:0401:45:29131.
132.Jakub MiřijovskýOlomouc44A 01:48:4000:34:30131. 03:19:0601:03:57115. 03:37:5001:10:19100. 05:09:3101:45:56132.
133.Karol OzorovskýAtletika Zábřeh 71B 01:46:0000:31:50119. 03:20:5501:05:46124. --- 05:10:4101:47:06133.
133.Jiří VencovskýPraha192C 01:50:0100:35:51137. 03:19:5901:04:50120. 03:38:2401:10:53102. 05:10:4101:47:06133.
135.Radek MelounČebín244A 01:43:4800:29:38101. 03:26:4301:11:34139. 03:46:0901:18:38121. 05:12:2501:48:50135.
136.Milan Ševčík202B 01:47:1500:33:05121. 03:27:2201:12:13143. 03:46:0001:18:29119. 05:13:5201:50:17136.
137.Ondřej HolíkBottle Rockets103B 01:53:2500:39:15146. 03:26:2401:11:15137. 03:45:3501:18:04117. 05:14:1101:50:36137.
138.Michal NemravaOlomouc55A 01:52:2700:38:17141. 03:29:2601:14:17149. 03:47:4301:20:12125. 05:14:1901:50:44138.
139.Martin DzikGigant182B 01:45:0400:30:54114. 03:21:2101:06:12125. 03:41:0001:13:29110. 05:14:2401:50:49139.
140.Roman NěmecSRTG Brno170A 01:41:3000:27:2078. 03:20:0601:04:57121. --- 05:14:3101:50:56140.
141.Kristýna NesrstováŠTARNOV123G 01:48:0300:33:53123. 03:23:0001:07:51130. 03:41:2101:13:50111. 05:15:0801:51:33141.
142.Vlastimil DvořáčekIsover Častolovice152C 01:49:3600:35:26132. 03:27:1401:12:05141. --- 05:15:2901:51:54142.
143.Michal KřístekSAP292B 01:48:3900:34:29129. 03:22:5401:07:45129. --- 05:15:4901:52:14143.
144.Eva HolubováBěžci z Rya (Rýmařov)271F 01:55:0700:40:57155. 03:27:1901:12:10142. --- 05:15:5301:52:18144.
145.Jakub KožnarŽamberk53A 01:46:0300:31:53120. 03:24:2801:09:19136. 03:43:0101:15:30113. 05:15:5401:52:19145.
146.Radek PekařOpava240A 01:52:2800:38:18142. 03:27:2501:12:16144. 03:45:5701:18:26118. 05:16:3201:52:57146.
147.Viktor ŠubaNáměšť na Hané17B 01:56:0500:41:55163. 03:35:3501:20:26162. 03:56:3701:29:06140. 05:19:1701:55:42147.
148.Petr ŠkrobákZubří157B 01:42:0000:27:5088. 03:15:0800:59:59109. --- 05:20:3601:57:01148.
149.Jan PodzimekPRIA233A 01:58:2700:44:17178. 03:39:0701:23:58170. 03:58:4701:31:16144. 05:20:4301:57:08149.
150.David Rigo148A --- 03:26:5501:11:46140. 03:46:0301:18:32120. 05:20:5501:57:20150.
151.Ladislav SolanaHavířov106B 01:48:3900:34:29129. 03:28:4001:13:31148. --- 05:21:1901:57:44151.
152.Petr JankůTJ Liga 100 Olomouc273B 01:56:4500:42:35170. 03:30:2301:15:14152. 03:49:0101:21:30126. 05:21:4601:58:11152.
153.Zbyněk StavařMalá Morávka34A 01:54:2400:40:14152. --- 03:47:2401:19:53124. 05:22:0701:58:32153.
154.Roman Hruškaveterán 276C 01:48:1900:34:09126. 03:27:3701:12:28146. 03:46:4601:19:15123. 05:23:5502:00:20154.
155.Radmila MichalováMatrix team161G 01:57:5600:43:46177. 03:35:1801:20:09160. 03:55:3001:27:59138. 05:23:5802:00:23155.
156.Stanislav JakubecLékárna Dr. Schwarz Lipník n/B184A 01:52:3100:38:21144. 03:27:2901:12:20145. 03:46:1201:18:41122. 05:25:2302:01:48156.
157.Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc296B 02:02:4800:48:38187. 03:34:5201:19:43159. 03:50:5601:23:25130. 05:25:4202:02:07157.
158.Milan KlvaňaOB Chrast267B 01:53:0100:38:51145. 03:29:4801:14:39150. --- 05:25:5002:02:15158.
159.Miroslav TurjapFN Ostrava28A 02:01:1500:47:05185. 03:41:0601:25:57177. --- 05:25:5102:02:16159.
160.Jiří  Bělohlávek Pardubice140B 01:55:5000:41:40162. 03:34:3301:19:24157. 03:53:0901:25:38133. 05:25:5702:02:22160.
161.Marek ZdráhalKojetín36A 01:55:2600:41:16157. 03:39:1001:24:01171. --- 05:26:1002:02:35161.
162.Aleš TulachKrásná82A 01:54:2100:40:11151. 03:33:1401:18:05155. 03:53:0801:25:37132. 05:26:2002:02:45162.
163.Karel HájekWaldorf Poruba120B 01:53:2500:39:15146. 03:28:0101:12:52147. 03:49:5601:22:25128. 05:26:2902:02:54163.
164.Radek LukszaMK Seitl Ostrava171B 01:57:1200:43:02173. 03:35:2101:20:12161. --- 05:27:4902:04:14164.
165.Jiří ŠvandaHeřmanice142B 02:00:1400:46:04181. 03:38:0201:22:53168. --- 05:28:4202:05:07165.
166.Radek Kubik272A 02:03:4600:49:36193. 03:42:4801:27:39179. 04:01:0801:33:37148. 05:29:2302:05:48166.
167.Jiří DoleželŠumperk237A 01:55:2900:41:19159. 03:40:1201:25:03175. 03:59:1601:31:45146. 05:29:2502:05:50167.
168.Martin KahánekZkrachovalý vesničan203A 01:42:4200:28:3291. 03:20:2101:05:12123. 03:41:3901:14:08112. 05:29:2902:05:54168.
169.Jaroslav HrabuškaMK Seitl Ostrava283C 01:54:0900:39:59150. 03:29:5401:14:45151. 03:49:2701:21:56127. 05:29:3602:06:01169.
170.Lukáš ČadaSCHOTT264B 01:49:5500:35:45135. 03:31:3001:16:21153. 03:51:4001:24:09131. 05:31:5202:08:17170.
171.Martin MlcochPteni290B 01:48:1100:34:01124. 03:23:2901:08:20134. 03:44:3801:17:07116. 05:32:1502:08:40171.
172.Viktor MisiarzSázavský běžecký spolek 48B 02:04:0700:49:57195. 03:43:3701:28:28180. 04:03:2801:35:57153. 05:32:2202:08:47172.
173.Daniel Šoukal166A 01:55:4100:41:31161. 03:33:0501:17:56154. 03:53:3701:26:06134. 05:32:3802:09:03173.
174.Jitka StojaníkováHrbáči run team76F 01:55:2600:41:16157. 03:39:2101:24:12173. 03:58:0001:30:29141. 05:33:4302:10:08174.
175.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč212G 01:56:1100:42:01165. 03:34:0401:18:55156. 03:54:3901:27:08135. 05:33:5002:10:15175.
176.Jana ZichováPrace22F 01:54:0600:39:56149. 03:36:3401:21:25165. 03:55:5501:28:24139. 05:33:5902:10:24176.
177.Michal NožičkaMIZUNO306A 02:05:5700:51:47199. 03:41:0401:25:55176. 04:01:2001:33:49149. 05:36:1902:12:44177.
178.Daniel KrzokJeseník83A 02:03:3800:49:28192. 03:46:5701:31:48184. 04:05:5401:38:23156. 05:36:3202:12:57178.
179.Miroslav PtáčekSkalní Borci Malá Morávka45C 01:59:1800:45:08179. 03:37:5801:22:49167. 03:58:2101:30:50142. 05:37:1202:13:37179.
180.Petr JanktoADTEAM317B 01:57:4800:43:38176. 03:39:1501:24:06172. 03:59:0001:31:29145. 05:38:3402:14:59180.
181.Jakub  Pszczolka 54B 01:49:5600:35:46136. 03:37:0101:21:52166. 04:02:1101:34:40150. 05:38:3502:15:00181.
182.Kateřina DutszákováRugby ženy Olomouc116F 02:05:2600:51:16198. 03:48:3201:33:23190. 04:07:4101:40:10157. 05:38:4202:15:07182.
183.Petr GromusVIVATSPORT207C 01:56:2200:42:12166. 03:36:0601:20:57163. 03:55:2801:27:57137. 05:39:0702:15:32183.
184.Helena UrbánkováCH388G 01:56:2200:42:12166. 03:36:1401:21:05164. 03:55:2701:27:56136. 05:39:0802:15:33184.
185.Hana KomárkováLudvíkov52F 01:57:1600:43:06174. 03:44:2001:29:11183. 04:04:1401:36:43154. 05:39:2702:15:52185.
186.Tomáš Novák241A 02:03:1900:49:09190. 03:48:2801:33:19189. --- 05:40:4802:17:13186.
187.Petr MalečekPraha235A 02:27:1001:13:00239. 03:57:2501:42:16202. --- 05:40:5602:17:21187.
188.Milan LinhartKBA - Grafitec Dobruška50C 02:06:4100:52:31202. 03:50:2701:35:18193. 04:09:5801:42:27161. 05:41:1702:17:42188.
189.Lída ŠafusováHradec Králové255G 01:55:3700:41:27160. 03:39:4201:24:33174. 04:00:5701:33:26147. 05:41:3002:17:55189.
190.Vlastimil RaclavskýTJ Liga 100 Olomouc15C 02:09:4900:55:39206. 03:52:4401:37:35197. --- 05:42:1002:18:35190.
191.Ladislav RybyšarPardubice164A 01:56:0900:41:59164. 03:42:0901:27:00178. 04:03:0801:35:37151. 05:42:1802:18:43191.
192.Vlasta ŠtenclovaExtra Brno138F 01:51:4400:37:34140. 03:38:1101:23:02169. 03:58:2701:30:56143. 05:42:5302:19:18192.
193.Martina HlavinkovaZábřeh196F 02:11:3600:57:26211. 03:43:5101:28:42181. 04:03:2301:35:52152. 05:43:4602:20:11193.
194.Miloš MikundaRožnov pod Radhoštěm64C 01:57:2600:43:16175. 03:51:2701:36:18195. --- 05:48:3302:24:58194.
195.Jan GregarUniverzita Palackého Olomouc226A 01:56:4600:42:36171. 03:47:5501:32:46186. 04:09:5601:42:25159. 05:51:0102:27:26195.
196.Libor PospíšilŠpinaváWesta Bruntál167B 02:06:3800:52:28201. 03:54:1001:39:01200. 04:13:4201:46:11164. 05:51:2302:27:48196.
197.Martin ZapletalRYCHLÉ TEPLÁKY249A 02:03:2200:49:12191. 03:49:4201:34:33192. 04:10:1601:42:45163. 05:52:4102:29:06197.
198.Barbora ČížováJen Blbni Team177F 02:06:4700:52:37203. 04:01:2001:46:11207. 04:20:3701:53:06170. 05:54:1402:30:39198.
199.Pepa ProcházkaKOB Konice178B 02:00:2100:46:11182. 03:47:3401:32:25185. 04:09:0901:41:38158. 05:55:0802:31:33199.
200.Milan ŠubínBorci ze židle238A 02:28:0301:13:53241. 04:11:2101:56:12218. 04:29:4702:02:16172. 05:56:0802:32:33200.
201.Václav VečeřaBorci ze židle243A 02:08:0500:53:55204. 03:51:3401:36:25196. --- 05:56:0902:32:34201.
202.Matěj KoňaříkZlín Lions239A 02:26:2701:12:17238. 04:03:1901:48:10209. --- 05:56:1002:32:35202.
203.Monika Kubičková288G 01:56:3800:42:28168. 03:48:4501:33:36191. 04:09:5701:42:26160. 05:59:5302:36:18203.
204.Jaroslava Hermanová2JH230G 01:54:5300:40:43154. 03:48:2301:33:14188. --- 06:00:3402:36:59204.
205.Jakub Herman2JH231B 01:55:0900:40:59156. 03:48:0301:32:54187. 04:10:0201:42:31162. 06:00:3502:37:00205.
206.Gabriela PohankováMIZUNO307F 02:19:4601:05:36228. 04:04:5101:49:42211. 04:23:2401:55:53171. 06:02:5102:39:16206.
207.Petr StoličkaTJ Liga 100 Olomouc299B 02:01:4400:47:34186. 03:50:5901:35:50194. 04:13:4901:46:18165. 06:06:3702:43:02207.
208.Radka BukovskáČeladná259F 02:03:5700:49:47194. 03:57:5801:42:49203. 04:20:2901:52:58168. 06:07:2102:43:46208.
209.Jiří BařinaVF Sport Team Černá Hora168A 02:03:0100:48:51189. 03:53:3901:38:30199. 04:14:4201:47:11166. 06:07:5002:44:15209.
210.Radovan SýkoraOstrava61B 02:11:4900:57:39212. 04:03:1501:48:06208. --- 06:08:3302:44:58210.
211.Martin KrčmaOstrava-Poruba209A 01:59:3000:45:20180. 03:56:2801:41:19201. 04:19:1501:51:44167. 06:10:3402:46:59211.
212.Dagmar ValouchováŠumperk183F 02:10:4500:56:35208. 03:53:0301:37:54198. --- 06:11:4402:48:09212.
213.Barbara  KramnáOpava56F 02:01:0500:46:55184. 03:59:2501:44:16205. 04:20:3401:53:03169. 06:12:3602:49:01213.
214.Nataliia Salii131F 01:56:4800:42:38172. 03:44:0301:28:54182. 04:04:4801:37:17155. 06:16:2802:52:53214.
215.Petr KroutilHorské sporty CH389B 02:04:5700:50:47197. 04:00:5101:45:42206. --- 06:22:1502:58:40215.
216.Jan JanišVsetín245A 02:14:4301:00:33218. 04:11:5601:56:47220. 04:34:2302:06:52177. 06:23:2502:59:50216.
217.Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava186G 02:12:2900:58:19214. 04:11:1501:56:06217. 04:34:2002:06:49176. 06:23:2602:59:51217.
218.Ivo SovišRýmařov - běžci z Rya86B 02:06:2000:52:10200. 04:13:4801:58:39222. --- 06:27:0103:03:26218.
219.Roman KrálOstrava74B 02:14:1201:00:02216. 04:11:3201:56:23219. 04:34:0502:06:34175. 06:27:3603:04:01219.
220.Jana JanouchováHradec Králové107G 02:18:2501:04:15223. 04:11:0801:55:59216. 04:31:1302:03:42173. 06:27:4803:04:13220.
221.Ludmila Glacnerová219G 02:10:5900:56:49209. 04:10:1601:55:07214. 04:36:3902:09:08180. 06:29:5203:06:17221.
222.Lukáš Glacner218A 02:11:0600:56:56210. 04:10:5001:55:41215. --- 06:29:5403:06:19222.
222.Filip ŠnajdrLeština66A 02:00:2700:46:17183. 04:07:3601:52:27212. 04:35:4802:08:17179. 06:29:5403:06:19222.
224.Marek BlahaBrno19B 02:13:1100:59:01215. 04:07:3801:52:29213. 04:31:4602:04:15174. 06:30:1403:06:39224.
225.Martin ValkaOstrava63B 02:04:2700:50:17196. 04:04:4801:49:39210. --- 06:30:3603:07:01225.
226.Martin HusekMarius Pedersen127A 02:17:0601:02:56219. 04:18:0202:02:53224. 04:43:1602:15:45183. 06:37:3603:14:01226.
227.Romana FeitováPostřelmov318G 02:14:1701:00:07217. 04:19:5002:04:41226. --- 06:38:4903:15:14227.
228.Věra DočkalováKOPIS HZS JMK10G 02:19:1401:05:04227. 04:29:5302:14:44233. 04:52:0002:24:29189. 06:39:1703:15:42228.
229.Miroslav VostrýMK Kladno151B 02:22:2701:08:17232. 04:16:5302:01:44223. 04:39:3702:12:06181. 06:44:3903:21:04229.
230.Libor SvozilMK Seitl Ostrava163B 02:18:5101:04:41224. 04:18:4302:03:34225. 04:42:1502:14:44182. 06:47:0203:23:27230.
231.Lenka WágnerováVZS Ostrava149G 02:18:5801:04:48225. 04:22:3902:07:30227. 04:43:4002:16:09184. 06:47:2503:23:50231.
232.Václav NěmecPardubice187B 02:17:4001:03:30222. 04:23:3302:08:24228. --- 06:47:4103:24:06232.
233.Michaela StránskáBáječné ženy v běhu108F 02:21:2101:07:11229. 04:30:4502:15:36236. --- 06:48:1003:24:35233.
233.Marie StudenáBorotín13F 02:21:3001:07:20230. 04:30:4702:15:38237. 04:53:2502:25:54190. 06:48:1003:24:35233.
235.Miloslav PípalPraha2A 02:19:1301:05:03226. 04:25:5102:10:42231. 04:47:5802:20:27187. 06:53:0703:29:32235.
236.Otakar KozlíkRadioklub OK1OMY Hostovice143C 02:12:2600:58:16213. 04:12:1101:57:02221. 04:35:2102:07:50178. 06:53:1703:29:42236.
237.Alena  Haluzová 80G 02:23:3701:09:27235. 04:24:4102:09:32229. 04:46:4902:19:18185. 06:55:2203:31:47237.
238.Iva NedabýlkováSkalní borci Malá Morávka274G 02:17:3401:03:24221. 04:31:4502:16:36239. 04:56:2202:28:51193. 06:55:3503:32:00238.
239.Nikola BrtvováBáječné ženy v běhu (BŽB)173F 02:23:3701:09:27235. 04:24:4502:09:36230. 04:46:5202:19:21186. 06:55:4603:32:11239.
240.Georgis FasulisMK Seitl Ostrava3C 02:22:0001:07:50231. 04:25:5302:10:44232. 04:49:5902:22:28188. 06:57:2403:33:49240.
241.Johana Šrámková KojeckáOlomouc18G 02:22:3601:08:26234. 04:30:5102:15:42238. 04:55:1802:27:47191. 07:02:2203:38:47241.
242.Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc60C 02:22:3501:08:25233. 04:30:4102:15:32235. 04:55:1902:27:48192. 07:02:2603:38:51242.
243.Richard StrouhalSázavský běžecký spolek23B 02:26:0801:11:58237. 04:49:3902:34:30240. 05:12:5202:45:21195. 07:13:2403:49:49243.
244.Martin HulvaOpava78B 02:17:1501:03:05220. 04:30:3802:15:29234. 04:57:3602:30:05194. 07:30:1604:06:41244.
245.Radka VepřkováBolt in da house110F 02:34:1101:20:01242. 04:51:5802:36:49241. 05:22:0802:54:37196. 07:34:4204:11:07245.
246.Jan MíšekBONBON284C 02:54:0301:39:53243. --- --- 07:47:1104:23:36246.
-Martin PoklopFortex Ski Moravsky Beroun7A 01:14:10-1. 02:15:2100:00:122. 02:29:5500:02:242. ---
-Stanislav PolnarRuda and Vítkov Devils201B 01:41:5500:27:4583. 03:17:3301:02:24113. 03:43:2901:15:58115. ---
-Michal PerničkaKKZ69B 02:08:3000:54:20205. 03:59:2101:44:12204. --- ---
-Jan ČervinkaTri Life 254A 02:10:0000:55:50207. --- --- ---
-Kata CaganekSestry v akci49G 02:27:3401:13:24240. --- --- ---
-Iveta ZoulíkováSkuteč4F --- --- --- ---

Konec.