Výsledky - včetně mezičasů

KANEC - 65 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 21,5 km Mezičas - 42 km Cíl - 65 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Lubomír PetrušEthicsport cycling team97P1 00:37:37-1. 01:24:3300:00:012. 02:20:23-1.
2.Karel HartlStarbike.sk83K3 00:37:37-1. 01:24:32-1. 02:20:2400:00:012.
3.Tomáš FlámaTS Bohemia98P1 00:38:0500:00:283. 01:25:3800:01:064. 02:23:1400:02:513.
4.Jan JobánekSuperior Velsbike team3P1 00:38:0500:00:283. 01:25:3700:01:053. 02:23:1800:02:554.
5.Ondřej KušnírON-OFF Team53K2 00:38:5300:01:168. 01:28:1400:03:427. 02:26:4500:06:225.
6.Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť13K2 00:38:2600:00:495. 01:28:1200:03:405. 02:26:4800:06:256.
7.Tomáš KalitaHead Pro Team Opava5P1 00:38:3000:00:537. 01:28:1200:03:405. 02:26:4900:06:267.
8.Jakub SedlářNOVATOP-LAPIERRE99K2 00:38:2900:00:526. 01:28:1900:03:478. 02:27:1300:06:508.
9.Tomáš ZlámalNutrend71K3 00:40:2900:02:5212. 01:34:3900:10:0712. 02:38:3000:18:079.
10.Samuel BarteskaBikestyle85K2 00:40:2800:02:5111. 01:34:3800:10:0611. 02:38:3400:18:1110.
11.Filip WiedermannŠternberk104K2 00:40:2200:02:459. 01:33:5800:09:269. 02:38:3800:18:1511.
12.Stanislav HaferaNapohodu! Bike team Píšť84K2 00:40:3000:02:5313. 01:34:3600:10:0410. 02:38:4600:18:2312.
13.Martin HamanSUPERIOR RIDERS4P1 00:40:5100:03:1414. 01:36:1400:11:4214. 02:40:1000:19:4713.
14.Jan ZlatovskýOstrava67K2 00:40:2700:02:5010. 01:34:5200:10:2013. 02:41:4300:21:2014.
15.Štefan LukašákCyklo team Kolárna90K4 00:42:3500:04:5816. 01:38:4700:14:1516. 02:43:0400:22:4115.
16.David BystroňLoko campagnolo Krnov 54K2 00:44:1600:06:3926. 01:41:0500:16:3320. 02:47:4500:27:2216.
17.Jan RohanOpavský sportovní klub76K4 00:43:3600:05:5922. 01:40:2700:15:5518. 02:47:5300:27:3017.
18.Martin HalfareSeNBáci68K2 00:44:0800:06:3124. 01:41:0600:16:3421. 02:49:3900:29:1618.
19.Pavel HadámekBabylonbike-Litultovice58K3 00:44:1800:06:4128. 01:43:0300:18:3125. 02:51:0100:30:3819.
20.Michal RosmanitNOVATOP LAPIERRE/Opava41K2 00:42:3500:04:5816. 01:40:5500:16:2319. 02:51:4700:31:2420.
21.Martin KřesťanMudraci.cz79K2 00:42:3600:04:5918. 01:39:3500:15:0317. 02:52:2800:32:0521.
22.Stanislav KunstBike sport unicov45K3 00:43:3500:05:5821. 01:43:0100:18:2923. 02:52:3000:32:0722.
23.Michal  Ďurica PWC93K2 00:43:2400:05:4720. 01:43:0100:18:2923. 02:53:2000:32:5723.
24.Miloslav ZabloudilVOSA Bruntál6K3 00:45:2400:07:4730. 01:45:2300:20:5127. 02:54:2500:34:0224.
25.Petr JandaDK BIKESHOP Racing Team64K4 --- 01:43:0300:18:3125. 02:54:5200:34:2925.
26.Zdeněk  Nádvorník Cyklo Koala78K4 00:45:0000:07:2329. 01:45:3200:21:0030. 02:55:1000:34:4726.
26.Petr Pospíšil ON ROAD 89K3 00:44:1700:06:4027. 01:45:3300:21:0131. 02:55:1000:34:4726.
28.Marek KyjovskýOrion Team22K2 00:45:2800:07:5131. 01:45:2500:20:5328. 02:55:4400:35:2128.
29.Martin SobalaBiketeam TJ Zlaté Hory31K2 00:44:1300:06:3625. 01:45:3000:20:5829. 02:55:5000:35:2729.
30.Alois UchytilBiketeam TJ Zlaté Hory33K4 00:45:3000:07:5332. 01:45:3500:21:0332. 02:57:1200:36:4930.
31.Petr ChmuraForman Cinelli30K4 00:45:3100:07:5434. 01:46:4800:22:1634. 02:58:0300:37:4031.
32.Radim KurkaDK BIKESHOP racing team38K2 00:45:4000:08:0336. 01:47:1300:22:4135. 02:58:4200:38:1932.
33.Petr MacečekOstrava19K4 00:45:5600:08:1938. 01:47:5800:23:2640. 02:59:0600:38:4333.
34.Boris NeumanneSeNBaci Jeseník55K4 00:45:3000:07:5332. 01:47:4600:23:1437. 02:59:2500:39:0234.
35.Michaela TokarčíkováNapohodu! Bike team Píšť86K6 00:45:5600:08:1938. 01:47:4800:23:1638. 03:00:0800:39:4535.
36.Milan LačnýHranice na Moravě72K2 00:46:0200:08:2542. 01:47:5500:23:2339. 03:01:3600:41:1336.
37.Miroslav FrkalNOVATOP Lapierre Opava49K4 00:45:5800:08:2140. 01:49:3300:25:0143. 03:02:3000:42:0737.
38.Petr GrigierMelč27K2 00:46:5500:09:1847. 01:48:4900:24:1741. 03:03:4300:43:2038.
39.Tomáš KolínekSvětlá Hora95K3 00:46:5500:09:1847. 01:51:0900:26:3746. 03:04:5000:44:2739.
40.Aleš HadámekLitultovice57K3 00:47:4500:10:0851. 01:51:0000:26:2845. 03:05:0300:44:4040.
41.Patrik JuchelkaJeseničtí Orli88K3 00:46:4400:09:0744. 01:49:3000:24:5842. 03:05:2100:44:5841.
42.Roman KněžíkHavířov Podlesí62K3 00:46:0000:08:2341. 01:50:1600:25:4444. 03:06:3500:46:1242.
43.Milan HonigLitovel43K4 00:48:0700:10:3056. 01:53:1400:28:4250. 03:07:2400:47:0143.
44.Marian BöhmCPV Krnov60K1 00:45:3200:07:5535. 01:47:2100:22:4936. 03:08:0000:47:3744.
45.Petr PovolnýOlomouc29K3 00:46:5000:09:1345. 01:51:5000:27:1847. 03:08:2300:48:0045.
46.Dalibor PlankaOstrava Dubina96K2 00:46:1200:08:3543. 01:53:1600:28:4451. 03:08:5700:48:3446.
47.Zbyněk VítámvásŠtarnov74K3 00:47:5200:10:1554. 01:51:5200:27:2048. 03:09:5100:49:2847.
48.Roman  SchwanBIKE SPORT servis Opava56K4 00:48:0800:10:3157. 01:54:3700:30:0552. 03:09:5500:49:3248.
49.Jiří MaléřFrýdek-Místek46K3 00:47:2700:09:5050. 01:55:2000:30:4854. 03:12:4000:52:1749.
50.Petr ŠimurdaBruntál 7K3 00:49:2900:11:5263. 01:55:2200:30:5055. 03:13:2600:53:0350.
51.Vaclav HanzlikHC Štěpankovice66K3 00:49:2600:11:4962. 01:58:2400:33:5263. 03:14:0000:53:3751.
52.David ReszBikesport team Mohelnice81K3 00:48:0500:10:2855. 01:55:3300:31:0156. 03:14:3300:54:1052.
53.Kateřina HolláOstrava Poruba2P2 00:49:2400:11:4761. 01:57:3800:33:0661. 03:14:3800:54:1553.
54.Jan ČechHEAD PRO TEAM OPAVA37K1 00:58:2300:20:4692. 02:04:0900:39:3777. 03:14:5900:54:3654.
55.Petr ŠínBrno15K3 00:48:3500:10:5858. 01:56:2800:31:5659. 03:15:0800:54:4555.
56.Tomáš  KurkaPura Vida91K3 00:47:4900:10:1252. 01:57:5200:33:2062. 03:15:3500:55:1256.
57.Ondřej KlementDěhylov50K2 00:46:5200:09:1546. 01:52:2600:27:5449. 03:16:1900:55:5657.
58.Ondřej LesákOstrava80K2 00:47:5100:10:1453. 01:55:1400:30:4253. 03:16:4900:56:2658.
59.René ŠaffaBohumín28K2 --- 01:59:3800:35:0667. 03:17:0300:56:4059.
60.Miroslav PodesvaMedlov48K4 00:48:4200:11:0559. 01:57:3700:33:0560. 03:17:5700:57:3460.
61.Martin SchromNábytkové studio Lazecký75K2 00:47:0100:09:2449. 01:55:4100:31:0957. 03:18:3600:58:1361.
62.Marek MacečekOstrava20K1 00:45:5500:08:1837. 01:42:2900:17:5722. 03:18:3900:58:1662.
63.Zdeněk KukulaKolárna Olomouc87K4 --- 01:59:0200:34:3065. 03:20:4101:00:1863.
64.Miroslav SobalaBiketeam TJ Zlaté Hory32K4 00:50:0300:12:2667. 01:59:2700:34:5566. 03:20:5801:00:3564.
65.Petr KřižákKřižák team77K4 00:42:1200:04:3515. 01:45:4300:21:1133. 03:22:2001:01:5765.
66.Vojtěch ŠvrčinaSvobodné Heřmanice51K2 00:50:3900:13:0268. 01:59:0000:34:2864. 03:22:5301:02:3066.
67.Michal HolíčekBrutal Death Metal14K3 00:49:4100:12:0466. 01:59:4800:35:1668. 03:24:2201:03:5967.
68.Jaroslav RončkaSLAVOJ BRUNTÁL 94K3 00:51:2300:13:4672. 02:03:1700:38:4575. 03:25:1301:04:5068.
69.Taťána PokornáOpava92K7 00:51:3600:13:5976. 02:03:0400:38:3272. 03:25:2501:05:0269.
70.Petr KašparBiketeam TJ Zlaté Hory69K3 00:51:3700:14:0077. 02:03:0200:38:3071. 03:25:2901:05:0670.
71.Jiří HegegyHBB Rychvald25K4 00:51:4900:14:1278. 02:04:4800:40:1678. 03:25:4801:05:2571.
72.Tomáš HruškaA-Team NOVO Bruntál73K2 00:43:1500:05:3819. 02:00:3500:36:0369. 03:26:1801:05:5572.
73.Daniel GlogarTurdebir11K3 00:51:2000:13:4371. 02:03:1600:38:4474. 03:28:4301:08:2073.
74.Petr AdámekRezla ocel Author39K2 00:49:1300:11:3660. 02:01:1800:36:4670. 03:29:0401:08:4174.
75.Miroslav PěknýOstrava12K3 00:51:3200:13:5574. 02:05:0600:40:3479. 03:30:0501:09:4275.
76.Markéta SchneiderováErholung101K6 00:51:3200:13:5574. 02:05:3100:40:5980. 03:30:2101:09:5876.
77.Břetislav RohelErholung100K2 00:51:3000:13:5373. 02:05:3300:41:0181. 03:30:2501:10:0277.
78.Stanislav DuchovnýKřišťanovice10K2 00:52:5800:15:2181. 02:03:5500:39:2376. 03:33:3701:13:1478.
79.Aleš  DavidFrýdek Místek42K3 00:51:5000:14:1379. 02:05:3400:41:0282. 03:33:4701:13:2479.
80.Michal  MarešVosa Bruntál 8K3 00:49:3000:11:5364. 02:03:1500:38:4373. 03:35:3501:15:1280.
81.Petr StanjuraPedále Opava102K3 00:53:4500:16:0883. 02:09:2700:44:5584. 03:35:4701:15:2481.
82.Martin GoodKarlovice17K3 00:51:0300:13:2670. 02:08:4800:44:1683. 03:39:3601:19:1382.
83.Vítězslav BočekNábytkové studio Lazecký21K3 00:53:4100:16:0482. 02:12:2600:47:5487. 03:40:2101:19:5883.
84.Jan  PolachFrýdek-Místek44K2 00:51:5300:14:1680. 02:10:4300:46:1185. 03:40:4101:20:1884.
85.Aleš ČechHEAD PRO TEAM OPAVA36K3 00:59:3400:21:5793. 02:11:5900:47:2786. 03:42:5801:22:3585.
86.Miroslav DedekSpachendorf40K3 01:03:0900:25:3295. 02:19:5500:55:2395. 03:43:3801:23:1586.
87.Viktor KáňaKrnov26K3 00:50:4600:13:0969. 02:13:0800:48:3690. 03:45:5501:25:3287.
88.Martin ŠípekSK Velká Bystřice16K3 00:55:1000:17:3387. 02:18:0200:53:3092. 03:46:2401:26:0188.
89.Jaromír PavelekMountaintime.cz52K4 00:57:1400:19:3790. 02:19:3900:55:0793. 03:46:4101:26:1889.
90.Martin VálekTěrlicko63K3 00:53:4600:16:0984. 02:16:0800:51:3691. 03:47:4001:27:1790.
91.Karel FilkaBiketeam TJ Zlaté Hory34K2 00:54:0100:16:2485. 02:12:4700:48:1588. 03:48:3501:28:1291.
91.Ondřej KubišBiketeam TJ Zlaté Hory35K2 00:54:0300:16:2686. 02:12:4900:48:1789. 03:48:3501:28:1291.
93.Lenka KašparováBiketeam TJ Zlaté Hory23K7 00:58:0900:20:3291. 02:21:0500:56:3397. 03:57:1501:36:5293.
94.Dušan HaluzíkHranice65K4 00:56:1700:18:4089. 02:19:4200:55:1094. 04:01:4101:41:1894.
95.Tomáš HartmanHead pro team Opava110K3 00:56:0300:18:2688. 02:19:5900:55:2796. 04:05:5801:45:3595.
96.Blanka UrbánkováBiketeam TJ Zlaté Hory24K7 01:03:1500:25:3896. 02:33:1101:08:3998. 04:12:0001:51:3796.
-Petr GebelSUPERIOR RIDERS70K4 00:44:0700:06:3023. 01:38:4200:14:1015. ---
-Jaromír VolekSK Bagbike103K2 01:00:5000:23:1394. 01:56:0000:31:2858. ---
-Radek NěmecKylešovice18K3 00:49:3500:11:5865. --- ---
-Martin Adamek9K2 --- --- ---
-Karel MachotkaYogi Racing Team Ostrava61K3 --- --- ---
-Markéta  Giergielová SKIBIKECENTRUM.CZ team 82P2 --- --- ---

Konec.