Výsledky 2015, včetně mezičasů

10 km, celkové výsledky

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Jakub GajdušekTj Jiskra Otrokovice96A 00:21:02-1. 00:41:53-1.
2.Kuba StrnadelTOBI Sport Team712A 00:23:4100:02:392. 00:47:5100:05:582.
3.Milan SchmidtTefi-Tex, Uničov697B 00:24:4300:03:413. 00:48:1500:06:223.
4.Ondřej HavlíkMISUMI622B 00:25:3200:04:304. 00:49:2200:07:294.
5.Jakub KabeláčTJ VAL.MEZ. ATLETIKA114A 00:25:4500:04:436. 00:51:0700:09:145.
6.Václav VávraŠAK Židlochovice57A 00:25:3700:04:355. 00:51:2100:09:286.
7.Matěj KaňaŠumperk583A 00:26:5100:05:497. 00:53:2100:11:287.
8.Jiří KepkaBaskeťáci Vsetín Luh610C 00:27:4800:06:4610. 00:54:0400:12:118.
9.Jitka KramolišováSintesi Prima Donna177D 00:27:3900:06:379. 00:54:2300:12:309.
10.Tomáš MikulaKrýgl Mikulůvka377A 00:26:5700:05:558. 00:55:1600:13:2310.
11.Lucie Štaudová393D 00:28:5700:07:5514. 00:55:4400:13:5111.
12.Martin KřenekKarolinka540B 00:28:4400:07:4213. 00:55:5600:14:0312.
13.Lenka ŠtěpánováVelké Heraltice616D 00:28:3400:07:3212. 00:56:2500:14:3213.
14.Martin GerykVeřovice621A 00:28:2800:07:2611. 00:57:1500:15:2214.
15.Aleš KoňaříkeSports.cz660B 00:29:4200:08:4015. 00:58:0300:16:1015.
16.Magdalena KráčmarováKrýgl Mikulůvka409D 00:29:5500:08:5316. 00:58:1400:16:2116.
17.Jaroslav  VítekBrno733B 00:30:2000:09:1817. 00:59:2500:17:3217.
18.Tomáš KocourekZděchov197B 00:30:5700:09:5518. 00:59:4700:17:5418.
19.Kateřina BužkováBěžecký klub Kubánkov449E --- 01:00:3200:18:3919.
20.Sabina IvančákováFrýdek-Místek451D 00:31:3700:10:3522. 01:00:4500:18:5220.
21.Jiří HendrychRaduň310B 00:31:2000:10:1819. 01:01:3200:19:3921.
22.Blanka  MilfaitováE-liška´s running mum 718E 00:31:3100:10:2921. 01:01:4300:19:5022.
23.Katarína KřížkováTřebčín526E 00:31:2300:10:2120. 01:02:0600:20:1323.
24.Jiří PazděraSlaný607B --- 01:02:3100:20:3824.
25.Svatava LaštůvkováSlaný608D 00:31:5400:10:5224. 01:02:3200:20:3925.
26.Martin KarešKnebl Hosiery406A 00:31:5600:10:5425. 01:02:3900:20:4626.
27.Monika LipovskáBK Kubánkov457D 00:31:4400:10:4223. 01:03:1700:21:2427.
28.Jiří  HamerskýOlomouc594B 00:33:4500:12:4331. 01:04:2000:22:2728.
29.Michal  KubáňVsetín661B 00:32:0900:11:0726. 01:04:2100:22:2829.
30.Zdeněk Nosek605C 00:33:4100:12:3930. 01:05:0900:23:1630.
31.Pavla ŠťastnáVsetín207D 00:33:3100:12:2928. 01:06:4000:24:4731.
32.Michal OcásekKrnov541A 00:32:5300:11:5127. 01:06:4100:24:4832.
33.Terézia PazourováŠumperk259E 00:33:3900:12:3729. 01:06:4700:24:5433.
34.Martina PopováLyžarský klub Veřovice52D 00:34:3200:13:3036. 01:07:1200:25:1934.
35.Jana DvořáčkováVizovice201D 00:34:2600:13:2435. 01:07:3600:25:4335.
36.Jitka  ŠimarováVsetín687D 00:34:0100:12:5932. 01:07:5300:26:0036.
37.Kamila KrejsováKojetín695D 00:34:2500:13:2334. 01:07:5600:26:0337.
38.Ilona ŠtěpánkováKojetín312D --- 01:07:5700:26:0438.
39.Pavel MecnerJanovice246B 00:35:4300:14:4145. 01:08:0600:26:1339.
40.Petra MayerováCitliví inženýři / Ostrava547D 00:35:4900:14:4746. 01:08:1700:26:2440.
41.Petra NycováBrno 611D 00:34:1200:13:1033. 01:08:2500:26:3241.
42.Jana ŠvaříčkováSKB Zlín581D 00:34:5000:13:4837. 01:08:5500:27:0242.
43.Jiří NesitBrušperák209C 00:35:3600:14:3443. 01:09:1800:27:2543.
43.Marcela HelegdováSdružení PINOKIO213E 00:35:1600:14:1439. 01:09:1800:27:2543.
45.František FrömlMK Prostějov735B 00:35:3100:14:2942. 01:09:3200:27:3945.
45.Kateřina  FrömlováMK Prostějov734D 00:35:2800:14:2641. 01:09:3200:27:3945.
47.Jana ÚředníčkováKudlov team421D 00:34:5800:13:5638. 01:11:0400:29:1147.
48.Martin Zlúkykuky315B 00:35:3900:14:3744. 01:12:0900:30:1648.
48.Simona ZavadilováSK Ptení165D 00:35:2400:14:2240. 01:12:0900:30:1648.
50.Eva NovákováLK Verovice626E 00:37:1600:16:1448. 01:15:2300:33:3050.
51.Pavel KuzníkOSTRAVA632B 00:38:3200:17:3051. 01:15:3700:33:4451.
52.Veronika KristkováFyziobeskyd (Nový Jičín)545D 00:38:1100:17:0950. 01:15:4200:33:4952.
53.Eva Keclíková706D 00:37:4000:16:3849. 01:15:4900:33:5653.
54.Lucie Šebestiková107D 00:36:5700:15:5547. 01:16:1300:34:2054.
55.Michala Klasová464D 00:38:5600:17:5452. 01:17:0700:35:1455.
56.Vanda KrálováBáječné ženy v běhu517D 00:39:2900:18:2754. 01:17:3100:35:3856.
57.Milena Urbášková434E 00:40:0100:18:5955. 01:19:5900:38:0657.
58.Daniel Urbášek433B 00:39:0000:17:5853. 01:20:0800:38:1558.
59.Iva KuzníkováOSTRAVA633D 00:40:1900:19:1757. 01:20:4000:38:4759.
60.Kateřina PorubováHorský slimák170E 00:41:1200:20:1058. 01:21:0800:39:1560.
61.Markéta  Staňková Ostrava 565D 00:40:1600:19:1456. 01:21:0900:39:1661.
62.Magdaléna DrbuškováHavířov384D 00:41:2500:20:2359. 01:22:2500:40:3262.
63.Petra MecnerováJanovice245E 00:42:0600:21:0461. 01:22:2900:40:3663.
64.Blanka Vytrhlíková582D 00:41:3100:20:2960. 01:22:4300:40:5064.
65.Gabriela ZvonkovaZlín95D 00:42:4100:21:3963. 01:24:1300:42:2065.
66.Eva KaňováŠumperk587E 00:43:1500:22:1364. 01:25:1500:43:2266.
67.Marcela Porwiszováporviteam212E 00:42:4000:21:3862. 01:25:5700:44:0467.
68.Hana SirováBáječné ženy v běhu523E 00:47:1700:26:1567. 01:32:5100:50:5868.
69.Ivana BarvínkováBáječné ženy v běhu655E 00:47:0900:26:0766. 01:32:5200:50:5969.
70.Alžběta RalbovskáČeský Tešín28D 00:46:4700:25:4565. 01:35:0200:53:0970.
71.Leoš AbsatzBáječné ženy v běhu455B 00:48:0200:27:0069. 01:36:2500:54:3271.
72.Eva ŽůčkováBáječné ženy v běhu454D 00:48:0000:26:5868. 01:36:2600:54:3372.
73.Aneta KrzystkováJeseník682D 00:48:0900:27:0770. 01:38:5900:57:0673.
74.Marcela ŠtybnerováBáječné ženy v běhu149E 00:50:4200:29:4071. 01:42:4101:00:4874.
75.Lucie VašíčkováBáječné ženy v běhu113D 00:50:4500:29:4372. 01:42:4301:00:5075.

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Šimon Nováček555A 00:29:39-1. 00:58:08-1.

Konec.