Výsledky - včetně mezičasů

MARATON - 42 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 16 km Mezičas - 28 km Mezičas - 31 km Cíl - 42 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Jan ProcházkaInov8 team298A 01:13:32-1. --- 02:24:43-1. 03:20:47-1.
2.Oldřich KokošekLightBike running team50A --- --- 02:26:5100:02:082. 03:24:5900:04:122.
3.Petr HénekAK Drnovice56A 01:15:0600:01:342. --- 02:31:2900:06:463. 03:29:5600:09:093.
4.Zdeněk ŠilarRun Sport Team263A 01:16:0600:02:343. --- 02:34:3200:09:494. 03:36:4900:16:024.
5.Petr  HudečekOpavské dupy237A 01:16:5700:03:254. --- 02:38:1800:13:355. 03:40:4400:19:575.
6.Marek ProcházkaTJ Šumperk89B 01:20:3600:07:046. --- 02:39:2900:14:466. 03:41:2500:20:386.
7.Honza LachnitTJ Liga 100 Olomouc57A 01:23:3800:10:0610. --- 02:46:4100:21:588. 03:46:0700:25:207.
8.Martin JorRunsport Team266A --- --- --- 03:47:4700:27:008.
9.Václav KrálSK Severka Šumperk312A 01:19:5400:06:225. --- 02:43:5200:19:097. 03:53:2500:32:389.
10.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI.CZ13B 01:23:0300:09:317. --- 02:47:1700:22:349. 03:53:4500:32:5810.
11.Ondřej SikoraAtletika Zábžeh249B 01:23:1900:09:478. --- 02:48:2600:23:4310. 03:54:5700:34:1011.
12.Vladimír MazánekTři Křížky293A 01:28:2100:14:4920. --- 02:52:4500:28:0214. 03:55:3000:34:4312.
13.Karel AxmannVlčí Důl131A --- --- 02:50:5600:26:1311. 03:57:1700:36:3013.
14.Petr ŠkrabánekMK Seitl Ostrava149C 01:25:3100:11:5912. --- 02:52:3000:27:4712. 03:59:2700:38:4014.
15.Milan DoležalHoral Šumperk162B 01:26:0400:12:3214. --- 02:53:2000:28:3716. 04:02:1500:41:2815.
16.Jiří PolcarAC Moravská Slavia Brno179B 01:27:1700:13:4518. --- 02:53:0100:28:1815. 04:02:4100:41:5416.
17.Kateřina MatrasováSalming Running Česko 30F 01:28:5200:15:2023. --- 02:59:1500:34:3218. 04:07:5000:47:0317.
18.Ivo ProchazkaSumperk34C 01:23:3600:10:049. --- 02:52:3100:27:4813. 04:08:4400:47:5718.
19.Lukáš RečekOstrava280B 01:27:0100:13:2917. --- 02:58:1700:33:3417. 04:10:2400:49:3719.
20.Igor Toman94B 01:32:3100:18:5938. --- 03:02:3000:37:4722. 04:11:5000:51:0320.
21.Lukáš Fiala198A 01:26:0600:12:3415. --- 02:59:3300:34:5019. 04:15:3400:54:4721.
22.Martin HořínekMK Seitl248A 01:33:0300:19:3142. --- 03:06:3400:41:5130. 04:15:4000:54:5322.
23.Jan KašparůVaradero267A 01:32:4700:19:1539. --- 03:03:5500:39:1225. 04:16:2400:55:3723.
24.Michal VogelŠumperk136B 01:25:3900:12:0713. --- 03:00:0100:35:1820. 04:17:2200:56:3524.
25.David HoráčekCST Česká Třebová66B 01:27:5000:14:1819. --- 03:03:2600:38:4323. 04:17:5000:57:0325.
26.Martin Bartošbike sport team mohelnice286A 01:29:3700:16:0527. --- 03:04:0200:39:1927. 04:18:0700:57:2026.
27.Vojtěch UhlířLetohrad311A --- --- --- 04:18:3000:57:4327.
28.Michal PoledníkCanicross Beskydy73A 01:32:2200:18:5036. --- 03:03:5200:39:0924. 04:18:4000:57:5328.
29.Jan KaliberkaSK Slovan Blesk159A 01:28:2100:14:4920. --- 03:02:2400:37:4121. 04:19:0800:58:2129.
30.Miloš HeclKVS Šumperk304B --- --- 03:06:4700:42:0432. 04:19:4600:58:5930.
31.Jiří DouchaHvězda Pardubice203B 01:35:0700:21:3545. --- 03:09:0700:44:2435. 04:22:2001:01:3331.
32.Stanislav KováčekMK SEITL OSTRAVA225A 01:30:3900:17:0733. --- 03:07:3100:42:4834. 04:22:3301:01:4632.
33.Michal MašlíkŠternberk72A 01:36:1400:22:4253. --- 03:12:1100:47:2842. 04:23:3301:02:4633.
34.Jan BrenkBrenci Duathlon tým300B 01:35:2400:21:5247. --- 03:10:2900:45:4639. 04:25:1201:04:2534.
35.Miroslav CíferskýŠK Panter Trnava303B 01:35:3200:22:0048. --- 03:10:1400:45:3138. 04:25:1301:04:2635.
36.Pavel PattermanKVS Šumperk305B 01:26:1400:12:4216. --- 03:03:5900:39:1626. 04:25:5301:05:0636.
37.Petr MatějíkCycloracing team53C 01:35:3300:22:0149. --- 03:12:3500:47:5246. 04:26:0501:05:1837.
38.Lukáš MacháčekHOVRCH25A 01:30:2200:16:5030. --- 03:12:3900:47:5647. 04:26:5901:06:1238.
39.Antonín VeselýRekrea Ostravice278B 01:34:2300:20:5144. --- 03:12:1600:47:3345. 04:27:4401:06:5739.
40.Marcel HašplOddíl 201531B 01:29:0600:15:3424. --- 03:06:0000:41:1729. 04:27:5301:07:0640.
41.Petr VohralíkValští vlci262B 01:35:3800:22:0651. --- 03:15:5100:51:0852. 04:27:5801:07:1141.
42.Tomáš FrydrychZábřeh45B 01:29:2200:15:5025. --- 03:05:0100:40:1828. 04:28:2401:07:3742.
43.Michal PátekK.O.B. Choceň116A 01:33:0200:19:3041. --- 03:09:2800:44:4536. 04:29:0801:08:2143.
44.Pavel RaindlHranice231A --- --- 03:12:1500:47:3244. 04:31:2001:10:3344.
45.Petr KonečnýJKSPORT OLOMOUC124B 01:34:1900:20:4743. --- 03:15:4000:50:5751. 04:31:3501:10:4845.
46.Lukáš ĎopanUbalJes211A 01:30:1200:16:4029. --- 03:07:1700:42:3433. 04:34:1901:13:3246.
47.Martin HeřmánekPelhřimov302A 01:30:5200:17:2034. --- 03:06:3700:41:5431. 04:34:4501:13:5847.
48.Pavel PickHradec Králové120B 01:39:4600:26:1468. --- 03:17:4000:52:5757. 04:35:2301:14:3648.
49.Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc101B 01:43:4100:30:0982. --- 03:17:2100:52:3856. 04:35:4601:14:5949.
50.Radek KoryťákKakao tým 215A --- --- --- 04:36:4901:16:0250.
51.Michal SléžkaAtletika Zábřeh197A 01:36:1600:22:4454. --- 03:20:1100:55:2863. 04:37:5201:17:0551.
52.Michal KlimešHS307C 01:36:5500:23:2356. --- 03:17:1000:52:2755. 04:38:1801:17:3152.
53.Tomáš MusilOlomouc26A 01:36:3600:23:0455. --- 03:18:0400:53:2159. 04:39:1001:18:2353.
54.Ondřej ChytrýTur de Bir155B 01:32:2500:18:5337. --- 03:16:4800:52:0554. 04:39:2301:18:3654.
55.Michal HelACR Olomouc319A 01:41:3200:28:0071. --- 03:25:4901:01:0674. 04:40:0401:19:1755.
56.Petr Hasala270B 01:31:1700:17:4535. --- 03:13:1700:48:3449. 04:40:0801:19:2156.
57.Jana MatějíkováTJ Liga 100 Olomouc100F 01:44:1600:30:4488. --- 03:25:2201:00:3973. 04:40:3101:19:4457.
58.Marek RyšánekOLOMOUC107B 01:32:5000:19:1840. --- 03:12:0500:47:2241. 04:40:4901:20:0258.
59.Veronika Drtilová233F 01:39:2200:25:5067. --- 03:22:3200:57:4968. 04:41:0101:20:1459.
60.Rober LahCycloracing team75B 01:37:5100:24:1961. --- 03:15:5600:51:1353. 04:41:0701:20:2060.
61.Johan Pihl178A --- --- 03:12:1400:47:3143. 04:42:1301:21:2661.
62.Janis AndronikidisMountaintime Felt Aropec281A 01:25:1600:11:4411. --- 03:13:1100:48:2848. 04:42:2401:21:3762.
63.Marián OzorovskýBKČS232B 01:36:5900:23:2757. --- 03:19:4500:55:0261. 04:43:3001:22:4363.
64.Jakub Marcinčín134A --- --- 03:18:5900:54:1660. 04:45:0701:24:2064.
65.Martin UřídilKotelna Brno174A 01:38:0800:24:3664. --- 03:20:3000:55:4765. 04:45:4501:24:5865.
66.Lukáš MaierKRB Chrudim59B 01:29:3400:16:0226. --- 03:09:4100:44:5837. 04:45:5901:25:1266.
67.Petr ŠkrobákZubří55A 01:30:3800:17:0632. --- 03:17:5500:53:1258. 04:48:2601:27:3967.
68.Martin KahánekPV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE204A 01:42:0600:28:3476. --- 03:28:1301:03:3076. 04:48:4101:27:5468.
69.Jiří BumbálekBC Česká Třebová182B 01:44:4700:31:1595. --- 03:29:3301:04:5081. 04:49:0501:28:1869.
70.Ivo Krátký240C 01:37:5300:24:2162. --- 03:23:4900:59:0670. 04:49:1001:28:2370.
71.Petr PungeSK Prerov283C 01:38:3100:24:5965. --- 03:20:0300:55:2062. 04:49:1801:28:3171.
72.Michal FridrichATEX 00777A 01:45:1700:31:45100. --- 03:29:3101:04:4880. 04:50:3701:29:5072.
73.Ondra JašekAtletika Zábřeh154B --- --- 03:29:4601:05:0383. 04:50:3801:29:5173.
74.Martin Svoboda205B 01:44:2200:30:5090. --- 03:30:5501:06:1287. 04:51:4701:31:0074.
75.Břetislav BoháčTeam LightBIKE187B 01:37:1900:23:4759. --- 03:22:5900:58:1669. 04:52:1001:31:2375.
76.David KopeckýSOB Olomouc90B 01:41:1100:27:3970. --- 03:26:1501:01:3275. 04:53:0301:32:1676.
77.Petr VltavskýLaky Team210B 01:46:4100:33:09114. --- 03:37:2801:12:45103. 04:55:1001:34:2377.
78.Pavel KřivohlávekNový Malín135B 01:41:4700:28:1574. --- 03:29:3501:04:5282. 04:55:5901:35:1278.
79.Michal VašíčekKOB Alfa Brno122A 01:37:2400:23:5260. --- 03:25:1601:00:3372. 04:56:0201:35:1579.
80.Petr JemelikMic drop156B 01:45:0900:31:3799. --- 03:29:5901:05:1684. 04:56:5801:36:1180.
81.Radek  TomanekVaradero 113B 01:42:1000:28:3877. --- 03:33:0701:08:2489. 04:57:1401:36:2781.
82.Miroslav BrücknerHoral Šumperk169A 01:28:3700:15:0522. --- 03:14:0700:49:2450. 04:57:3301:36:4682.
83.Miloslav WeigertPalkovice287C 01:35:3500:22:0350. --- 03:21:5700:57:1467. 04:57:5001:37:0383.
84.Michal BubaMK Seitl Ostrava65A 01:39:0200:25:3066. --- 03:34:1101:09:2893. 04:58:1001:37:2384.
85.Lumír JasiokTrek 1324301B 01:44:4900:31:1797. --- 03:37:2401:12:41101. 04:58:3801:37:5185.
86.Jiří HellešíAtletika Zábřeh108A 01:30:3000:16:5831. --- 03:34:2701:09:4495. 04:58:5001:38:0386.
87.Ondřej PešekK.O.B. Choceň170A 01:36:0700:22:3552. --- 03:20:4700:56:0466. 04:59:0301:38:1687.
88.Jaroslav RemešOD MORAVA209B 01:43:5200:30:2083. --- 03:36:2901:11:4699. 04:59:0901:38:2288.
89.Dáša TicháSoběšice269F 01:44:1600:30:4488. --- 03:34:2901:09:4696. 04:59:5501:39:0889.
90.Jiří VolekRýmařov318A 01:42:1500:28:4379. --- 03:28:2701:03:4477. 05:00:4101:39:5490.
91.Pavel VítekOB Chrast84B 01:44:4200:31:1093. --- 03:33:5701:09:1491. 05:00:4401:39:5791.
92.Petr SladomelJahůdky247A 01:44:0500:30:3387. --- 03:37:2601:12:43102. 05:00:4501:39:5892.
93.Jiří DoleželŠumperk58A 01:46:0900:32:37112. --- 03:38:0001:13:17107. 05:00:4901:40:0293.
94.Pavel Krchňák39A 01:42:1400:28:4278. --- 03:34:1501:09:3294. 05:02:0901:41:2294.
95.Pavel PustinaLadermon Team142A 01:53:4400:40:12148. --- 03:43:4501:19:02121. 05:02:5001:42:0395.
96.Ivo DospělLiga100 Olomouc264B 01:45:3300:32:01105. --- 03:33:3001:08:4790. 05:03:3201:42:4596.
96.Ladislav SmejkalBETULA PENDULA83C 01:47:1100:33:39116. --- 03:37:4701:13:04106. 05:03:3201:42:4596.
98.Pavla FerenčákováBrno196G 01:45:4200:32:10106. --- 03:39:2301:14:40110. 05:03:3401:42:4798.
99.Tomáš KrejčíTJ Liga 100 Olomouc44A 01:37:5500:24:2363. --- 03:20:2500:55:4264. 05:03:4301:42:5699.
100.Dalibor KahánekFrýdek-Místek277B 01:45:1800:31:46101. --- 03:39:4701:15:04112. 05:03:4701:43:00100.
101.Jiří KrutílekPV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE316A 01:48:2800:34:56124. --- 03:37:4501:13:02105. 05:04:0201:43:15101.
102.Miroslav MašlíkŠternberk17A 01:48:3200:35:00125. --- 03:36:4801:12:05100. 05:04:2001:43:33102.
103.Jitka GregořicováAzimut228G 01:45:2200:31:50102. --- 03:38:2501:13:42109. 05:04:4101:43:54103.
104.Pavel Kubeš NoAsphalt!78B 01:46:0000:32:28109. --- 03:34:0401:09:2192. 05:04:4301:43:56104.
105.David  Dvořák NaPohodu40A 01:41:4300:28:1173. --- 03:31:0601:06:2388. 05:04:4701:44:00105.
106.Marek BednářKunovice212B 01:44:4200:31:1093. --- 03:30:3801:05:5586. 05:05:2601:44:39106.
107.Libor JanůŠumperk152B 01:46:0100:32:29110. --- 03:38:0201:13:19108. 05:05:2901:44:42107.
108.Petr FlorišSCHOTT Lanškroun265B 01:45:0000:31:2898. --- 03:29:1201:04:2978. 05:05:4601:44:59108.
109.Jaromír BaxaLiberec 25230A 01:47:1300:33:41117. --- 03:39:2401:14:41111. 05:06:1101:45:24109.
110.Štěpán RoubalíkFortex ski Moravský Beroun79A --- --- 03:35:1801:10:3597. 05:08:0701:47:20110.
111.Radek HorákBěhající Pivaři288C 01:50:2000:36:48135. --- 03:40:0001:15:17113. 05:09:5801:49:11111.
112.Martin PinkasHK Choceň137C 01:46:0300:32:31111. --- 03:42:5501:18:12117. 05:12:5401:52:07112.
113.Branislav VincúrNitra112B 01:50:0800:36:36131. --- 03:43:4401:19:01120. 05:14:0801:53:21113.
114.Jakub ŠtěpánekEXTRA Brno299A 01:42:0300:28:3175. --- 03:30:1001:05:2785. 05:15:1501:54:28114.
115.Petr PospíšilCH349A 01:51:5700:38:25140. --- 03:46:1301:21:30125. 05:16:3901:55:52115.
116.Eva HolubováBěžci z Rya158F 01:48:4200:35:10127. --- 03:42:5401:18:11116. 05:16:5701:56:10116.
117.Michal KřístekSAP146B 01:44:2500:30:5391. --- 03:43:1301:18:30118. 05:17:3601:56:49117.
118.Oldřich  Nesvadba Nesquick42B 01:43:2200:29:5081. --- 03:37:3501:12:52104. 05:17:5101:57:04118.
119.Daniel Šoukal234A 01:43:1400:29:4280. --- 03:40:2101:15:38114. 05:18:5301:58:06119.
120.Vladimír DörrichOstrava67A 01:45:5900:32:27108. --- 03:46:0401:21:21124. 05:22:1202:01:25120.
121.Bohumil CechmeisterSokol Přísnotice15B 01:48:1900:34:47123. --- 03:47:5601:23:13126. 05:22:4802:02:01121.
122.Tomáš SkřivanJindřichův Hradec308A 01:35:0800:21:3646. --- 03:24:0200:59:1971. 05:23:0702:02:20122.
123.Vít  UrbánekCH3 Šumperk48B 01:57:2900:43:57168. --- 03:58:1001:33:27145. 05:24:0502:03:18123.
124.Petr Klimeš!Nohejbal Brno!150A 01:50:1100:36:39133. --- 03:44:1501:19:32123. 05:24:1002:03:23124.
125.Robin Bolibruchdobře já :o)284A 01:51:1400:37:42138. --- 03:57:3501:32:52142. 05:24:2502:03:38125.
126.Marek HladnýBrno273B 01:53:1600:39:44145. --- 03:54:1201:29:29135. 05:24:4102:03:54126.
127.Petr ŠkrobákZubří12B 01:44:0100:30:2985. --- 03:49:2701:24:44128. 05:26:0102:05:14127.
128.Jakub KožnarŽamberk130B 01:49:1300:35:41128. --- 03:51:4701:27:04132. 05:26:5502:06:08128.
129.David HadačVelký Týnec184A --- --- 03:35:2701:10:4498. 05:26:5602:06:09129.
130.Radim StreckŠternberk165A 01:45:3200:32:00104. --- 03:49:4401:25:01129. 05:27:4902:07:02130.
131.Michal NemravaKdo jí tvaroh, vidí za roh27A 01:49:1900:35:47129. --- 03:54:3201:29:49136. 05:28:4402:07:57131.
132.Radim ŠarmanDolní Lhota261C 01:54:0800:40:36149. --- 03:54:4801:30:05138. 05:28:4902:08:02132.
133.Matěj VostalExtra Brno242A 01:44:0300:30:3186. --- 03:44:0101:19:18122. 05:29:5102:09:04133.
134.Kristýna NesrstováŠTARNOV119G 01:45:5800:32:26107. --- 03:43:2801:18:45119. 05:29:5702:09:10134.
135.Tomáš  LabudekTeam LightBIKE 309A 01:55:5100:42:19163. --- 04:02:3101:37:48152. 05:31:2602:10:39135.
136.Petra BoháčTeam LightBIKE189G 01:55:5000:42:18162. --- 04:02:3001:37:47151. 05:31:2702:10:40136.
137.Petr ŠircEXTRA Brno188A 01:48:3500:35:03126. --- 03:49:2001:24:37127. 05:31:5102:11:04137.
138.Martin KrčmaOstrava82B 01:44:0000:30:2884. --- 03:52:2401:27:41134. 05:31:5302:11:06138.
139.Petr ŠimekDORADO Finance Šumperk18B 01:55:5300:42:21165. --- 03:58:4701:34:04147. 05:33:5102:13:04139.
140.Martin KahánekTJ Sokol Dobrá292A 01:45:2200:31:50102. --- 03:50:4901:26:06131. 05:34:0502:13:18140.
141.Marek ŽabčíkPardubice306A 01:55:3700:42:05158. --- 04:07:1101:42:28168. 05:34:5302:14:06141.
142.Michal CieslarBěžecká skupina v Českém Těšíně4A 01:58:1100:44:39172. --- 03:57:4001:32:57144. 05:35:1302:14:26142.
143.Vojtěch MotlBlansko139A 01:49:2200:35:50130. --- 03:51:4701:27:04132. 05:35:3902:14:52143.
144.Radek LukszaMK Seitl Ostrava141B 01:57:3900:44:07169. --- 03:57:2201:32:39140. 05:37:4702:17:00144.
145.Šafusová Ludmila272G --- --- 03:58:3601:33:53146. 05:38:0502:17:18145.
146.Jakub PszczolkaESK Havířov110B 01:55:4900:42:17161. --- 04:03:4301:39:00160. 05:38:1202:17:25146.
147.Dalibor ČásekOlomouc32C 01:52:2300:38:51142. --- 03:54:4501:30:02137. 05:38:5302:18:06147.
148.Gabriela KrčmářováTrxBezHranic241G 01:56:2600:42:54167. --- 04:03:2001:38:37156. 05:39:4302:18:56148.
149.Marek Švec226A 01:55:1400:41:42156. --- 04:04:1601:39:33162. 05:39:4702:19:00149.
150.Jan  Zámostný EM-MED s.r.o. 268A 01:51:1100:37:39137. --- 03:57:3501:32:52142. 05:40:5002:20:03150.
151.Ales TulachJudo Sokol Prostějov 256A 01:51:3700:38:05139. --- 03:59:5501:35:12150. 05:41:3702:20:50151.
152.Karel  FučíkČernín29B 01:29:4000:16:0828. --- 03:10:5500:46:1240. 05:41:4902:21:02152.
153.Jitka BoubelíkováTuláci na cestách103G 02:03:0700:49:35186. --- 04:10:1301:45:30176. 05:41:5902:21:12153.
154.Tomáš KalousŽamberk236C 01:46:1500:32:43113. --- 03:41:3801:16:55115. 05:42:3002:21:43154.
155.Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná127B 01:55:4700:42:15159. --- 04:04:3401:39:51163. 05:43:0402:22:17155.
156.Petr NádheraHradec Králové295C 02:02:5100:49:19184. --- 04:03:4201:38:59159. 05:44:2802:23:41156.
157.Lukáš ČadaSCHOTT185B 01:52:5200:39:20143. --- 04:02:4801:38:05153. 05:44:5802:24:11157.
158.Jana BurianováK.O. Poděbrady99G 02:01:0100:47:29178. --- 04:04:4901:40:06164. 05:45:2002:24:33158.
159.Ladislav SolanaESK Havířov93B 01:55:2100:41:49157. --- 04:08:1401:43:31172. 05:45:3102:24:44159.
160.Jiří BelohlávekEndorfinové fretky168B 01:56:0500:42:33166. --- 04:03:3501:38:52157. 05:46:1402:25:27160.
161.Petr HnátBěžci z Rya320B 01:47:0500:33:33115. --- 03:50:1501:25:32130. 05:47:0102:26:14161.
162.Vladimír Šimek DOLS Šumperk314B 01:51:0800:37:36136. --- 04:03:0701:38:24155. 05:47:1302:26:26162.
163.Ivan BelobradPasivity Žamberk310C 01:47:5400:34:22122. --- 04:04:0801:39:25161. 05:47:2902:26:42163.
164.Pavel VyskoužilLiga 100173A 01:39:4700:26:1569. --- 03:58:5501:34:12149. 05:47:4102:26:54164.
164.Lukáš NajdekrFichtl gang Horka194A 01:58:0200:44:30171. --- 03:58:5401:34:11148. 05:47:4102:26:54164.
166.Jan RytířKOB Kroměříž260B 01:44:3800:31:0692. --- 04:07:2301:42:40169. 05:47:4902:27:02166.
167.Radovan LátalLátalíci117B 01:55:0000:41:28153. --- 04:03:4001:38:57158. 05:48:0102:27:14167.
168.Onřej Zedník255A 01:54:5300:41:21152. --- 04:04:5401:40:11166. 05:48:0302:27:16168.
169.Milan KlvaňaOB Chrast20B 01:57:5800:44:26170. --- 04:12:2201:47:39184. 05:48:1602:27:29169.
170.Stanislav PolnarRuda nad Moravou180B 01:44:4800:31:1696. --- 03:29:3001:04:4779. 05:48:4002:27:53170.
171.Jaroslav Krátký140B 01:54:4500:41:13151. --- 04:09:0901:44:26173. 05:49:4502:28:58171.
172.Robert StřelkaHaka Racing Team7B 01:47:1600:33:44118. --- 04:07:4601:43:03171. 05:49:5102:29:04172.
173.Jan Hálek Grygov60B 01:47:1700:33:45119. --- 03:57:3401:32:51141. 05:50:2602:29:39173.
174.Marie BrenkováBrenci Duathlon tým118G 02:06:4200:53:10197. --- 04:11:4701:47:04182. 05:50:3302:29:46174.
175.Libor FerenčákBrno195C --- --- 04:06:1001:41:27167. 05:50:5802:30:11175.
176.Martina LinhartováKESBUK76F 02:08:1200:54:40204. --- 04:17:5201:53:09196. 05:51:5302:31:06176.
177.Jiři MatyášLine nohy171B 01:59:1400:45:42173. --- 04:13:2701:48:44186. 05:52:3602:31:49177.
178.Jaroslav HrabuškaMK Seitl Ostrava202C 01:55:4700:42:15159. --- 04:12:0201:47:19183. 05:53:2802:32:41178.
179.Jaroslav KnotekWolfpack Mountain Sports183A 02:00:1600:46:44176. --- 04:20:5401:56:11199. 05:53:5002:33:03179.
180.Jiří KrausBejk Team Šternberk3B 01:59:3700:46:05175. --- 04:09:5201:45:09174. 05:54:2002:33:33180.
181.Petr VokálKARAT Extreme Heads9A 01:53:1700:39:45146. --- 04:11:4301:47:00181. 05:56:3202:35:45181.
182.Milan SkalickýTJ Sokol Kameničná138A 01:55:0700:41:35154. --- 04:10:2001:45:37177. 05:56:4702:36:00182.
183.Šárka Foitová213G 02:04:4500:51:13191. --- 04:16:5201:52:09193. 05:57:3802:36:51183.
184.Karol Ozorovský224B 01:50:1000:36:38132. --- 04:04:5001:40:07165. 05:57:3902:36:52184.
185.Pavel MatejkaSentice192B --- --- 04:16:5201:52:09193. 05:57:4102:36:54185.
186.Tomáš VyšinkaSoběšice164B 01:47:5200:34:20121. --- 04:12:3201:47:49185. 05:58:3502:37:48186.
187.Radim DoležalVegansport227A 02:06:5700:53:25199. --- 04:13:5101:49:08187. 05:59:2802:38:41187.
188.Jiří RezekOBV 91A 01:52:1800:38:46141. --- 04:10:4301:46:00178. 05:59:5702:39:10188.
189.Radovan SýkoraOstrava85B 02:06:2800:52:56195. --- 04:23:2101:58:38203. 06:02:3802:41:51189.
190.František LiberdaDobrá208A 02:01:0200:47:30179. --- 04:18:5601:54:13197. 06:02:5102:42:04190.
191.Marek ZajacOstrava92B 01:53:3200:40:00147. --- 04:21:5701:57:14201. 06:02:5302:42:06191.
192.Jan GregarUniverzita Palackého24A 01:55:0900:41:37155. --- 04:17:3401:52:51195. 06:03:2002:42:33192.
193.Sandra Niesnerová276F 02:03:2000:49:48187. --- 04:11:2001:46:37179. 06:03:5502:43:08193.
193.Viktor Turčinek275A 02:02:4700:49:15182. --- 04:11:2001:46:37179. 06:03:5502:43:08193.
195.Jan Procházka220A 01:37:0400:23:3258. --- 04:02:5001:38:07154. 06:06:0202:45:15195.
196.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč177G 02:04:3200:51:00190. --- 04:15:1001:50:27190. 06:08:1902:47:32196.
197.Petr Vorech81A 02:05:3200:52:00193. --- 04:23:0901:58:26202. 06:09:5002:49:03197.
197.Lukáš Balvar315A 02:06:4100:53:09196. --- 04:15:4201:50:59191. 06:09:5002:49:03197.
199.Alena KalousováŽamberk235F 02:04:0700:50:35188. --- 04:25:3302:00:50207. 06:10:0702:49:20199.
200.Vít  KoupilSL Šumperk114B 01:50:1500:36:43134. --- 03:57:1101:32:28139. 06:10:5102:50:04200.
201.Roman KrálBolatice157B 02:04:3100:50:59189. --- --- 06:12:2102:51:34201.
202.Michal ŠkarabelaLadermon/Liga 100 Olomouc313B --- --- 04:10:0101:45:18175. 06:12:2602:51:39202.
203.Jiří JirásekK.O. Poděbrady98C 02:06:1900:52:47194. --- 04:14:0801:49:25188. 06:12:4002:51:53203.
204.Tereza PachutováOborna33F --- --- 04:29:3702:04:54209. 06:13:2402:52:37204.
205.Blanka DoleželováTJ Liga100 Olomouc80F 02:06:4500:53:13198. --- 04:25:2202:00:39205. 06:14:2302:53:36205.
206.Věra DočkalováKOPIS HZS JMK133G 02:11:0100:57:29209. --- 04:36:1502:11:32215. 06:14:5802:54:11206.
207.Jitka StojaníkováHrbáči run team38F 02:02:5100:49:19184. --- 04:19:4201:54:59198. 06:16:2802:55:41207.
208.Martin RadaOBV161A 02:02:2000:48:48181. --- 04:14:1501:49:32189. 06:17:0702:56:20208.
209.Miloš MikundaRožnov pod Radhoštěm96C 02:00:4300:47:11177. --- 04:35:5202:11:09214. 06:18:0002:57:13209.
210.Iva ŠvecováPardubice129G 02:09:4500:56:13206. --- 04:30:1702:05:34212. 06:18:0402:57:17210.
211.Petr ZapletalZlate Hory217C 01:59:1500:45:43174. --- 04:23:4201:58:59204. 06:18:1502:57:28211.
212.Petr KatovskýBrno191B 02:07:5200:54:20203. --- 04:32:1802:07:35213. 06:18:3002:57:43212.
213.Zuzana SvobodováSlatinky52F 02:07:0200:53:30200. --- 04:25:2302:00:40206. 06:19:1102:58:24213.
214.Martina HlavinkováZábřeh 271F 02:13:5801:00:26215. --- 04:36:3602:11:53216. 06:20:2302:59:36214.
214.Zdeněk HlavinkaZábřeh294A 02:11:0400:57:32210. --- 04:36:3602:11:53216. 06:20:2302:59:36214.
216.Jaroslav Valerián175A 01:53:1500:39:43144. --- 04:21:4201:56:59200. 06:21:2203:00:35216.
217.Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava147G 02:07:3200:54:00201. --- 04:29:3702:04:54209. 06:21:4503:00:58217.
218.Jiří SlivaRunholics Brno109B 02:12:2700:58:55213. --- 04:29:0102:04:18208. 06:21:4703:01:00218.
219.Jan ČapkaTřebíč216A 02:11:4100:58:09212. --- 04:39:1302:14:30221. 06:23:0603:02:19219.
220.Pepa  ProcházkaSKIVELO Olomouc199B 02:01:4600:48:14180. --- --- 06:23:5803:03:11220.
221.Jiří  FoltysTriatlon Team Opava6B 01:41:3300:28:0172. --- 04:16:0401:51:21192. 06:24:2903:03:42221.
222.Michal PerničkaKKZ290B 02:12:5400:59:22214. --- 04:36:4202:11:59218. 06:24:4503:03:58222.
223.Daniel GlogarTurdebir153B --- --- --- 06:26:2503:05:38223.
224.Martin Válka Run2BFree54B 02:11:0400:57:32210. --- 04:47:0902:22:26225. 06:30:1303:09:26224.
225.Katerina Martaskova23F 02:16:1601:02:44217. --- 04:48:3902:23:56227. 06:36:4603:15:59225.
226.Petr KroutilHorské sporty CH319B 02:07:3500:54:03202. --- 04:38:3802:13:55220. 06:38:3203:17:45226.
227.Petr Böhm64A 02:02:4800:49:16183. --- 04:30:0402:05:21211. 06:38:5103:18:04227.
228.Pavel Kotulla296B --- --- 04:37:2102:12:38219. 06:42:3003:21:43228.
229.Jaroslava Hermanová2JH144G 02:10:5800:57:26208. --- 04:46:1602:21:33223. 06:57:3003:36:43229.
229.Jakub Herman2JH143B 02:10:5100:57:19207. --- 04:46:1502:21:32222. 06:57:3003:36:43229.
231.Jan HložekTřinec190B 02:15:3801:02:06216. --- 04:47:0602:22:23224. 07:00:0803:39:21231.
232.Tomáš JančíkMK Prostějov115A 02:05:3100:51:59192. --- --- 07:00:3203:39:45232.
233.Daniel BöseOstrava5B 02:21:5401:08:22220. --- 05:05:1002:40:27231. 07:05:2903:44:42233.
234.Jana RiedmannRungo pro Zeny37G --- --- --- 07:09:4703:49:00234.
235.Eva ŠkvařilováRSFK36G 02:29:0901:15:37223. --- 05:07:0102:42:18234. 07:09:5103:49:04235.
235.Hana KřižovičováNMNM51G 02:29:2101:15:49224. --- 05:06:5502:42:12233. 07:09:5103:49:04235.
237.Milan LinhartKBA Grafitec Dobruška172C 02:32:1701:18:45226. --- 05:06:2602:41:43232. 07:09:5303:49:06237.
238.Petr  Kružík 250B 02:25:0301:11:31221. --- 05:08:0402:43:21235. 07:18:4503:57:58238.
239.Lenka StřelbováJuuL22G 02:17:4501:04:13218. --- 05:03:1502:38:32230. 07:20:2603:59:39239.
240.Zdeněk JirčíkTJ Sokol Kameničná123A 02:21:0101:07:29219. --- 05:17:1902:52:36236. 07:21:5204:01:05240.
241.Tomáš HenklKdo jí tvaroh, vidí za roh95A 01:55:5200:42:20164. --- 04:50:0302:25:20229. 07:25:0204:04:15241.
242.Alexandr SkribuckijOlomouc243A 01:47:4600:34:14120. --- 04:07:4301:43:00170. 07:26:3804:05:51242.
243.Jan SchwarzLipník nad Bečvou70A 02:09:3500:56:03205. --- 04:48:3602:23:53226. 07:33:2704:12:40243.
244.Laďka VondráčkováHlásnice 28G 02:29:3101:15:59225. --- --- 07:48:4704:28:00244.
245.Jan MíšekBONBON88C 02:45:3001:31:58228. --- --- 07:57:0104:36:14245.
246.Miroslav VostrýMK Kladno128B 02:45:1701:31:45227. --- --- 09:18:5905:58:12246.
-Jiří KociánFoFo spolek69B --- --- 04:49:0402:24:21228. ---
-Eva StrakRekrea Ostravice274F 01:54:1900:40:47150. --- --- ---
-Alena  Haluzová Nivnice11G 02:29:0701:15:35222. --- --- ---
-Iveta ZoulíkováOB Chrast86F --- --- --- ---
-Veronika LátalováBrodek u Prostějova317F --- --- --- ---

Konec.